ساده تر از هر روش دیگری با انواع کیفیت از یوتیوب دانلود کنید فقط و فقط با فشردن چند دکمه! در طی چند سال اخیر رسانه فناوری آی تی افزار روش های مختلف دانلود از یوتیوب را آموزش داده است اما در این صفحه شما ابزار مستقیم دانلود از این سایت را در اختیار خواهید داشت که هیچ نیازی به نصب نرم افزار ندارد و صرفاً کافی است آدرس صفحه ویدیو/فیلم یوتیوب خود را در آن وارد نمایید. با این حال آموزش تصویری نحوه دانلود کردن از سایت یوتیوب برای شما عزیزان قرارداده شده است پس در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

آموزش دانلود از یوتیوب

  1. در ابتدا وارد سایت یوتیوب شوید و ویدیو یا فیلم مورد نظر خود را باز نمایید.
  2. سپس لینک آدرس آن صفحه را کپی نمایید ( ctrl + c ).
  3. لینک صفحه ویدیوهای یوتیوب موردی شبیه لینک زیر می باشد:

| https://www.youtube.com/watch?v=CRwdHzqST6k

لینک ویدیو در تصویر زیر با اشاره نمایش داده شده است.

4. پس از دریافت لینک ویدیو یوتیوب آن را در کادر زیر وارد نمایید ( paste یا ctrl + v ) و بر روی دکمه ” دانلود ویدیو ” کلیک نمایید. ( توجه: پس از باز شدن صفحه SaveFrom اگر قادر به دانلود نبودید در ادامه همین مطلب نحوه دانلود ویدیو یوتیوب و انتخاب کیفیت نیز برای شما آموزش داده شده است )

ابزار دانلود از یوتیوب


پس از کلیک بر روی دکمه ” دانلود ویدیو ” شما وارد صفحه ای مشابه تصویر زیر خواهید شد که در آن صفحه برای دانلود ویدیو خود از یوتیوب فقط کافی است بر روی دکمه ” Download ” که با استکیر دَست به آن اشاره شده است کلیک نمایید تا دانلود شما از یوتیوب بصورت مستقیم آغاز شود. مشکلات، نظرات و پیشنهادات خود را با ما و دیگر کاربران در پایین همین صفحه و در بخش نظرات در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید