دانلود آپدیت 4.4 تلگرام

سلام و عرض ادب خدمت کاربران عزیز و گرامی وب سایت ایتی افزار ، در خدمت شما عزیزان هستیم با دانلود آپدیت 4.4 تلگرام + آموزش استفاده از قابلیت های جدید تلگرام که در نسخه 4.4 آن افزوده شده اند . با این آپدیت قابلیت های جدیدی مثل لایو لوکیشن (Live Location)، مدیاپلیر جدید، پشتیبانی از زبان های بیشتر و یک پلتفرم ترجمه اختصاصی به تلگرام اضافه شده‌اند. در ادامه این مقاله قصد داریم به بررسی دقیق تر تغییرات آپدیت تلگرام 4.4 بپردازیم. با ما همراه باشید .

 

قابلیت های نسخه جدید تلگرام 4.4

دانلود آپدیت 4.4 تلگرام
دانلود آپدیت 4.4 تلگرام

در آپدیت های قبلی تلگرام یعنی نسخه 4.3 ، چندان شاهد افزایش و قابلیت های جدیدی نبودیم ، شاید بهترین آنها مربوط به امکان ایجاد لیست استیکرهای برگزیده می‌شد ، ولی در نسخه 4.4 تلگرام چند امکان جدید و قابل قبول اضافه شده اند ، در ادامه این مقاله قصد داریم در مورد قابلیت ها و ویژگی های جدید آپدیت تلگرام 4.4 صحبت کنیم. به منظور دانلود تلگرام 4.4 (دانلود جدیدترین نسخه تلگرام ) از آیکون های ضمیمه شده در انتهای مقاله استفاده کنید .

لایو لوکیشن (Live Location) یا اشتراک گذاری زنده موقعیت مکانی

لایو لوکیشن یا Live Location یکی از جالب ترین ویژگی هایی است که با آپدیت تلگرام 4.4  در اختیارتان قرار می‌گیرد. به موجب این قابلیت شما می‌توانید موقعیت مکانی خود را به صورت زنده بر روی یک نقشه با سایر کاربران تلگرام اشتراک گذاری کنید .

اشتراک گذاری زنده موقعیت مکانی یا قابلیت لایو لوکیشن (Live Location) فقط مخصوص گفتگوهای انفرادی نیست، بلکه کاربران می‌توانند با استفاده از این ویژگی موقعیت مکانی خود را در گروه ها هم اشتراک گذاری کنند

مدیاپلیر جدید

تغییر دومی که به موجب آپدیت تلگرام 4.4 ایجاد می‌شود مربوط به مدیاپلیر جدید آن است. تلگرام به صورت کامل طراحی مدیاپلیر داخلی خود را از نو انجام داده و بستر مناسب تری را برای پخش فایل های موزیک با فرمت های مختلف در آپدیت جدید پیام رسان خود ایجاد کرده است .تلگرام از کاربران خواسته تا برای دسترسی به چند دمو به کانال @cctracks مراجعه کنند از موزیک های رایگانی که در این کانال به صورت دمو منتشر شده استفاده به عمل آورند.

پشتیبانی از زبان های بیشتر و پلتفرم ترجمه

با آپدیت تلگرام 4.4 زبان های بیشتری هم توسط آن پشتیبانی می‌شوند. زبان هایی مثل فرانسوی، اندونزیایی، مالایایی، روسی و اوکراینی از زبان های جدیدی هستند که در تلگرام 4.4 قابل پشتیبانی خواهند بود

مخفی کردن آرشیو چت سوپر گروه ها از دید اعضای جدید

اگر ادمین یک سوپر گروه هستید، با آپدیت تلگرام 4.4 می‌توانید از قابلیت مخفی کردن آرشیو چت گروه از دید اعضای جدید استفاده کنید. به موجب این قابلیت شما می‌توانید تنظیمات سوپر گروه خود را به گونه ای انجام دهید که اعضای جدید گروه قادر به مشاهده چت های قبلی کاربران در آن نباشند.

مشخص شدن پیام ادمین در گروه های بزرگ

ویژگی بعدی که در آپدیت تلگرام 4.4  ارائه شده مربوط به مشخص شدن پیام های ادمین ها در چت های گروهی می‌شود. بدین منظور در گوشه سمت راست و بالای پیام ادمین ها عبارت “admin” نمایش داده می‌شود و بدین صورت سایر کاربران گروه می‌توانند پیام های ادمین را از سایر اعضا تشخیص دهند.

دانلود نسخه جدید تلگرام (4.4) از کافه بازار 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید