آی تی افزار: بسیاری از شما ممکن است با آپدیت های جدید و یا تغییر حساب کاربری خود به نوع بیزینس با کلمه Reach در بخش insights پست های اینستاگرام خود مواجه شده باشید. بخش insights در اصل برای حساب های کاربری اینستاگرامی است که بیزینس هستند و شامل آمار و ارقام مخاطبین و برخی از رفتارهای آن ها در پیج شما می باشد. بطور مثال وقتی مشابه تصویر زیر شما بر روی عبارت View Insights در داخل مطالب خود کلیک نمایید آماری از آن پست برای شما نمایش داده خواهد شد:

 

در این آمار یک سری آیتم های بدیهی نیز وجود دارد مثل تعداد لایک و تعداد کامنت اما در کنار آن ها همانطور که در تصویر زیر مشخص است یک آیکون نامه وجود دارد که تعداد بارهایی که هر اکانت جدید این مطلب را به اشتراک گذاشته اند را نشان می دهدو در کنار آن نیز Saved Post است که تعداد اکانت هایی که آن پست از شما را ذخیره کرده اند را نشان می دهد.

اما در پایین آن ها ۲ آمار اصلی شامل Reach و Profile Visits است که Reach ( ریچ ) تعداد بارهایی که یک اکانت یونیک یا جدید از آن پست دیدن کرده است را نشان می دهد و Profile Visits برای کاربرانی است که شما را فالو نکرده و پس از دیدن آن پست ( به هر طریقی چه با اشتراک گذاری و چه در اکسپلور ) وارد پروفایل شما شده و از آن دیدن کرده اند.

نظر شما راجع به ارائه این آمار و ارقام در اینستاگرام چیست؟