خبری خوب برای خریداران گوشی LG G6 T گارانتی LG G6 یک سال تمدید شد ، اگر شما گوشی G6 را از خریداری کرده اید یا برای خرید آن در حال برنامه ریزی هستید ، کمپانی الجی میخواهد بدانید که همواره این شرکت هوای مشتریان خودش را دارد ، امروز الجی اعلام کرد که آنها گارانتی گوشی G6 را به مدت یکسال کامل تمدید کردند . برنامه ای به نام دومین سال وعده الجی G6  یا LG G6 Second Year Promise در آینده نزدیک به صورت رایگان برای تمام کاربران گوشی های G6 الجی در دسترس خواهد بود . البته کمپانی قبلا یک سال گارانتی برای گوشی های قانونی این شرکت ارائه داده است .

گارانتی LG G6 یک سال تمدید شد

چانگ ما ، مدیریت ال جی ، امروز تایید کرد که آنها یکسال کامل گارانتی به کاربران G6  ارائه خواهند داد ، همچنین او اشاره کرد که این برنامه ، برنامه ی بیمه برای گوشی نیست و جایگزین آن هم نخواهد بود  .

گوشی های الجی G6 در برابر تصادفاتی مثل شکستن گوشی در اثر افتادن یا …. محافظت نمیشوند و این گارانتی صرفا برای عیوب کارخانه ای ارائه میشود .

این برنامه صورت کاملا رایگان ارائه شده و صاحبان گوشی های G6 لازم نیست نگران پرداخت هزینه ای برای آن باشند . البته آنها باید ۹۰ روز پس از خرید گوشی ، اطلاعات آن را در وبسایت الجی ثبت کنند ، البته اگر قبلا این گوشی را خریده اید نگران نباشید ، چرا که خریداران قبلی نیز از الان که این برنامه معرفی شده تا ۹۰ روز زمان برای ثبت اطلاعات گوشی خود برای شامل شدن این طرح دارند .

گفته شده ۱۲ ماه نخست گارانتی گوشی های G6 بر عهده اپراتور و نماینده ها است و از ماه ۱۳ تا ۲۴ این گارانتی مستقیما بر عهده خود شرکت الجی میباشد .

با تشکر آی تی افزار