چگونه مقاله های پربازدید را در شبکه توییتر پیدا کنیم ؟  توییتر یک شبکه با اشکال و اعداد بی نظم به نظر میرسد ، این باعث می شود شما تعجب کنید که چرا مردم از شبکه توییتر استفاده می کنند .با وجود مشکل توییتر با ترول ها ، توییر محل خوبی برای تماس و ارتباط با افرادی از طبقه و سطح مورد نظر شما میباشد . شما این دسترسی را دارید که بدانید چه کسی را دنبال میکنید و در Timeline شما چه چیزی نوشته شود . اگر بخواهیم از صحبت های مردم و توییت های مختلف فاکتور بگیریم ، شبکه توییتر یکی از بزرگترین منابع برای پیدا کردن مقاله های پر بازدید است .

چگونه مقاله های پربازدید را در شبکه توییتر پیدا کنیم ؟

اول ، برنامه توییتر را باز کنید ، (فرقی نمیکند چه سیستم عامل ) ، به بخش جست و جو مراجعه کنید و به صورت پیشفرض شما 5 ترند با هشتگ برتر را میبینید که گزینه نمایش بیشتر زیر آن است ، اگر شما این صفحه را کمی اسکرول کنید و به پایین بروید به گزینه Popular articles  برخورد میکنید .

 

چگونه مقاله های پربازدید را در شبکه توییتر پیدا کنیم
چگونه مقاله های پربازدید را در شبکه توییتر پیدا کنیم

این بخش همان بخش مقاله های پربازدید میباشد که به همراه نام ارسال کننده آن قرار گرفته است ، همین لیست را به پایین ادامه دهید نیز به مقاله های بیشتری برخورد میکنید . شما میتوانید تا 20 مقاله برتر را ببینید ، البته این مقاله ها بر طبق بازدید مرتب سازی نشده اند ! در عوض، به نظر می رسد که در ترتیب زمانی باشد. این به این معنی است که شما می توانید چندین بار در روز از برگه جستجو بازدید کنید تا آنچه که در حال انجام است، بخوانید. همچنین به این معنی است که لیست در طول روز تغییر خواهد کرد. اگر قصد دارید چیزی را بعدا بخوانید، ایده خوبی است که آن را ذخیره کنید یا آن را جای گذاری کنید .

 

دیدگاهتان را بنویسید