معرفی و دانلود برنامه ترمینال لینوکس Terminator   ،  اگر با لینوکس کار میکنید باید اطلاع داشته باشید که ترمینال یعنی همه چیز ! با ترمینال ، کاربر دسترسی به استفاده از دستور های قدرتمند لینوکس را دارد . دستور هایی که ممکن است تغییرات جدی رویه سیستم اعمال کنند . شما با ترمینال هر کاری میتوانید انجام دهید اما افراد تازه وارد ممکن است ترمینال پیشفرض آن را خسته کننده و پیچیده بیان کنند .

عملیات هایی که در سایر سیستم عامل ها رابط کاربری دارند و نیاز به پردازش گرافیکی دارند ، در لینوکس با یک یا چند دستور ساده قابل انجام هستند .

از این جهت امروز ما برای شما عزیزان به معرفی یک تریمنال لنوکس  به نام Terminator  میپردازیم . خب بهتر است به اصل قضیه برویم :

معرفی و دانلود برنامه ترمینال لینوکس Terminator

معرفی و دانلود برنامه ترمینال لینوکس Terminator
معرفی و دانلود برنامه ترمینال لینوکس Terminator

مدیر های سیستم عامل های لینوکسی ، (یا هر کسی که بخواهد چند پنجره لینو

کس را هم زمان داشته باشد ) همواره میخواهند چندین پنجره را همزمان در لینوکس باز داشته باشند . و اکثر برنامه های ترمینال ، هر دفعه نیاز به نام کاربری و رمز عبور دارند ، که این میتواند نا امید کننده باشد . در نتیجه ممکن است کاربران هر دفعه که برای باز کردن ترمینال جدید تلاش میکنند شکست بخورند که خودش اعصاب را خراب میکند .

ابتدا از اینجا Terminator را دانلود و اجرا کنید . این برنامه مختص مشکل بالا طراحی شده است و به کاربرانی که تعداد زیادی پنجره به صورت همزمان نیاز دارند کمک زیادی میکند .

جدا از قابلیت چند پنجره ای ، این برنامه ویزگی های دیگری مثل : تم دلخواه ، پروفایل شخصی ، رنگ پروفایل ، اجرای دستور در شروع و… دارد که قطعا شما را مجذوب خودش میکند !

اگر شما هم مجذوب ویژگی های Terminator شده اید .  همین الان برنامه Terminator را نصب کنید تا شاهد تجربه کار با یکی از برنامه های ترمینال  با رابط کاربری عالی باشید !

 

دیدگاهتان را بنویسید