از زمان شروع فعالیت ربات های اینستاگرام سال ها گذشته است و اینستاگرام با بروزرسانی API خود دست اپلیکیشن های سکه بگیر و ربات های فالو آنفالو را این روزا بسته است، در این میان همه به دنبال روشی برای تبلیغات و افزایش فالوور و مشتری واقعی در اینستاگرام با قیمتی توجیه شده بوده اند که بالاخره سیستمی جدید با عنوان ربات افزایش فالوور اینستاگرام بر پایه نظرسنجی استوری و مشاهده استوری توسط مجموعه بوفالو معرفی شد. این ربات علاوه بر ارائه ده ها برابر مخاطب ایرانی و واقعی قادر به جذب کاملاً خودجوش فالوورها و پیج های اینستاگرامی نیز می باشد. این پلتفرم و سیستم روش جدید سال ۲۰۲۰ بوده و تنها روش موجود فعلی جهت افزایش فالوور اینستاگرام می باشد که می توانید از آن برای جذب مشتری استفاده کنید و تازه تفاوت عجیب و زیاد این ربات را درک کنید.

نحوه کار ربات اینستاگرام بوفالو چگونه است؟

ربات بوفالو به عنوان یک پلتفرم و ربات نسل جدید ( ۱۳۹۹ / ۲۰۲۰ ) با اتصال به پیج شما قادر به شرکت در نظرسنجی های استوری کاربران اینستاگرامی بصورت خودکار می باشد. منظور از نظرسنجی استوری همان Question ها یا Ask Me a Question هایی است که کاربران اینستاگرام در استوری خود قرار می دهند و شما می توانید نظرات خود را در آن وارد نمایید. حالا تصور کنید با استفاده از این ربات اینستاگرام نظر شما در ۱۵٫۰۰۰ نظرسنجی استوری در روز ارسال خواهد شد و همچنین با توجه به این امر که متن نظر شما قابل ویرایش توسط خود شما می باشد، می توانید از متن های تبلیغاتی با استراتژی های گوناگون استفاده نمایید.شرکت این حجم به شدت بالا نظرسنجی با متن های مرتبط با مطالب و حتی محصولاتتان و همچنین امکان اضافه کردن پیچ کاربران هدف باعث می شود که شما با بهترین متن ها در جامعه هدف خود تبلیغات کنید. یعنی اگر فعالیت شما در تهران می باشد و کار زیبایی یا آرایشی انجام می دهید، می توانید پیج های هدف خود را از پیج های تهرانی و سالن ها و همکاران خود در تهران انتخاب نمایید تا فالوورهای آن پیج ها به پیج شما اضافه شوند و از محصولات و مطالب شما دیدن کنند. همین امر سبب شده که برخی از کاربران این ربات ماهانه بین ۳۰ میلیون تومان الی ۶۰ میلیون تومان مشتری یونیک بدست آورند که رقمی کاملاً بالا و توجیه شده در حوزه تبلیغات است. فقط کافی است پیجی جذاب یا محصولی یونیک داشته باشید. همین. درآمد شما تضمینی خواهد بود.

الگوریتم دوم بوفالو ( مشاهده انبوه استوری ): با استفاده از ربات اینستاگرام بوفالو، پیج شما استوری روزانه ۲۰۰٫۰۰۰ الی ۵۰۰٫۰۰۰ پیج ایرانی را مشاهده می کند!! بله عدد بزرگی است که حضور شما در لیست Viewers یا همان مشاهده کنندگان استوری این کاربران می تواند ترافیک مناسبی به پیج شما جاری کند و از این روش نیز مخاطب خاص خود را جذب کنید.

چرا ربات بوفالو بیشترین مشتری را در تاریخ ربات ها جذب می کند؟

در ابتدا که میزان فعالیت های این ربات قابل مقایسه با دیگر ربات ها نمی باشد. تصور کنید ربات های فالو آنفالو روزانه چند اکشن و فعالیت داشتند؟ روزی ۵۰۰ فالو، ۵۰۰ لایک، ۱۰۰ کامنت و همین! در نهایت ۱۱۰۰ فعالیت انجام شده بر روی نزدیک به ۱۰۰۰ پیج ( حتی کمتر ). حال در ربات بوفالو روزانه فقط و فقط در نظرسنجی استوری ۵٫۰۰۰ نفر یا پیج با متن دلخواه شما شرکت می شود!! همچنین روزانه حداقل ۲۰۰٫۰۰۰ استوری کاربران اینستاگرام توسط پیج شما مشاهده می شود… مطمئناً تفاوت بازدهی، جذب مخاطب، مشتری، فَن و فالوور بسیار بسیار بیشتر است چون پیج های خیلی زیادی شما را دیده اند.

برای خرید لایک ارزان و افزایش فالوور اینستاگرام توسط بوفالو کلیک نمایید

نکته دوم این است که در ربات بوفالو “” همگی بصورت خودجوش و به خواسته خود “” شما را فالو می کنند. این شاید مهمترین امر باشد که هیچ رباتی در کار نیست و فالوورها علاوه بر اینکه واقعی هستند، خودجوش و به خواسته خود شما را فالو کرده اند. ربات های فالو آنفالو و دیگر ربات ها اینقدر زیاد شده اند که طبیعتاً خیلی از افرادی که با این ربات ها جذب پیج شما می شوند خودشان نیز ربات دارند و گزینه فالوبک آنها روشن است پس شما صرفاً دارید ربات و پیج های غیرفعال را جذب می کنید که سبب می شود لایک، ویوز و کامنت بسیار پایینی هم داشته باشید. اما در بوفالو شما بالاترین میزان ممکن لایک نسبت به فالوور ( طبق آمار اینستاگرام ) را دریافت خواهید کرد یعنی حداقل ۲۵% الی ۸۰% لایک نسب به میزان فالووری که جذب کرده اید. شما با جذب ۱٫۰۰۰ فالوور از بوفالو بین ۲۵۰ الی ۸۰۰ لایک خور برای تمامی مطالب جدید با کیفیت به دست خواهید آورد.

ربات های اینستاگرام پیج را بَن، بلاک و حتی Disable می کنند و اما در بوفالو…

حتی امکان Action Block شدن مستقیم در ربات بوفالو وجود ندارد، در این چند ماه فعالیت این ربات حتی ۱ گزارش Ban یا Disable شدن پیج نبوده و میتوان گفت بزرگترین مزیت بوفالو در این تضمینی است که به تمامی کاربران خود ارائه می دهد و به دلیل تمرکز این ربات بر روی استوری هیچ مشکلی برای پیج و اکشن های پیج شما پیش نخواهد آمد. در نظر داشته باشید که ربات های دیگر و هر نوع اکشن دیگر از قبیل فالو، آنفالو، دایرکت انبوه، کامنت و حتی لایک سبب بلاک شدن و حتی بَن شدن پیج شما خواهد شد. پس یعنی بازدهی بالاتر، امنیت بالاتر و ریسک صفر.

چگونه شروع کنیم؟

فقط کافی است وارد آدرس ( https://BooFollow.com ) شوید و ثبت نام ۶۰ ثانیه را بزنید. پشتیبانان این سایت نیز در خدمت شما هستند. پس از ثبت نام و ارتقا حساب پیج خود را ادد کرده و برای بهبود در روند تنظیمات پیج خود به پشتیبانان این سایت در واتس اَپ، ایمیل یا … پیام دهید. از همان لحظه ربات شما فعال خواهد شد و بازدهی و جذب فالوور و مشتری نیز برای پیجتان شروع می شود.