www.itafzar.net-128

Apple Watch معرفی شد

عکس Apple Watch و بررسی Apple Watch

آی تی افزار: همانطور که به شما اعلام کرده بودیم یکی از دیگر چیزهایی که در کنفرانس اپل معرفی خواهد شد اپل واچ یا همان ساعت اپل است. این ساعت در رنگ ها و طرح های مختلف ساخته خواهد شد و به گفته کوک بسیار کاربردی است. این ساعت در پشت خود یک سری سنسورهای خاص دارد که قارد به دریافت اطلاعات از مچ انسان می باشند. دارای صفحه نمایش لمسی بوده و وقتی دستتان را بالا بیاورید روشن می شود. با این ساعت می توانید ضربان قلب خود را برای دوستان خود ارسال نمایید ! این دیگه زیادیه ! همچنین باید گفت که صفحه نمایش این ساعت از یاقوت کبود بهره برده است.

در این دستگاه اسپیکرهای کوچکی نیز قرار داده شده است و یکی از امکانات واجب که در این دستگاه قرار داده شده است ضد آب بودن آن است. این دستگاه به کمک MagSafe شارژ وایرلس می شود پس موضوع شارژر نیز برطرف شد …

خبر بسیار مهمی که در این آپدیت اتفاق افتاد این است که این ساعت در ۲ سایز خواهد بود ، یکی از سایزها از این سایز فعلی کوچک تر بوده همانطور گفتیم اپل تأکید دارد که این یک وسیله پوشیدنی هوشمند نیست و فقط یک ساعت می باشد ! برای مشاهده نرم افزار ها در ابتدا یک صفحه پر از نقطه می بینید این یعنی همان صفحه خانگی ساعت و سپس با اسکرول کردن و زوم کردن قادر به مشاهده نرم افزارها خواهید بود ، دیگر فقط کافی است بر روی آن ها کلیک نمایید تا اجرا شوند. کاربردی و خلاقانه در این سایز.

در زیر گالری تصاویری از این ساعت برای شما قرار داده ایم:

www.itafzar.net-139 www.itafzar.net-141

www.itafzar.net-138 www.itafzar.net-137

www.itafzar.net-129 www.itafzar.net-130

www.itafzar.net-131