سلام ، امروز برای شما عزیزان مطلبی با عنوان  ۴ گیگابایت رم برای تبلت های آیپد پرو ۲۰۱۷ تایید شد را آماده کردیم ، لطفا برای مشاهده کامل مطلب به ادامه مطلب مراجعه کنید.

فکر میکنید چه میزان رم در آیپد پرو های جدید به کار رفته  ؟ این اطلاعات ، اطلاعاتی نیست که خود شرکت اپل اپل آنها را برای ما بازگو کند چرا که شرکت اپل دوست ندارد مانند کامپیوتر های خود ، اطلاعات سخت افزاری گوشی ها و تبلت های خودش را نیز منتشر کند .

۴ گیگابایت رم برای تبلت های آیپد پرو ۲۰۱۷ تایید شد

ولی باز هم راه هایی هست تا بتوانیم اطلاعات سخت افزاری قدرتمند گوشی های IOS را ببینیم .

یکی از این روش ها معیار GeekBench نام دارد ، که به آزمون معیار معروف است ، و به شما کمک میکند که آرایش سخت افزاری در پروفایل گوشی خودتان را ببینید .

آیپد پرو های ۱۰٫۵ اینچ و ۱۲٫۹ اینچی اپل مورد آزمون GeekBench قرار گرفته اند و مشخص شده است که این تبلت ها ۴ گیگابایت رم دارند  و همچنین از پردازنده های A10X بهره میگیرند .

این تبلت ها  که ARM-derived استفاده میکنند احتمالا یکی از قدرتمند ترین تبلت های موجود هستند  . البته رم های گیگابایت  هم برای این مدل ها در بازار موجود است اما هیچ کدام از انها آخرین پانچ پدازشگر های اپل را ندارند .

به هر حال  اپل با ۳۲۹$ توانسته اکثر خواسته های مردم را در این تبلت برآورده کند ، البته ممکن است سخت افزار قویتر به تنهایی نتواند باعث شود که مردم برای یک ایپد پرو دو برابر پول بیشتری پرداخت کنند ( یا حتی بیشتر ) .

حالا یک ریسک واقعی وجود دارد که آیا ایپد پرو های جدیدی که توسط طراحان اپل و شرکت اپل طراحی و با خلاقیت بیشتری تولید شده اند ، به فروش میرسند و یا اینکه با توجه به اقتصاد کنونی اشتیاق مردم برای خرید آن چگونه خواهد بود ؟

 

4 گیگابایت رم برای تبلت های آیپد پرو 2017 تایید شد
4 گیگابایت رم برای تبلت های آیپد پرو ۲۰۱۷ تایید شد

با تشکر