آی تی افزار: برند htc بارها به در بسته خورده است اما هیچوقت دست از استقبال از ایده های نوین برنداشته است. حال با معرفی و آغاز فروش HTC exodus یا اکسدوس که اولین گوشی این کمپانی با تکنولوژی Blockchain است گویا بار دیگر در راه تحول قدم گذاشته است. البته فراموش نکنید که این موبایل اولین موبایل برپایه بلاک چین جهان نبوده و پیش از این نیز همچین موبایلی تولید شده است.

پیش فروش این موبایل در حال حاضر شروع شده است و پیشبینی می شود که در ماه دسامبر ( آذر یا دی ماه ) به بازار و دست مشتریان برسد. قیمت این موبایل ۹۵۹ دلار است که البته صرفاً با ارزهای دیجیتال مثل بیت کوین و اتریوم قادر به خرید آن می باشید که معادل ۰٫۱۵ بیت کوین و ۴٫۷۸ اتر است.

هدف اصلی این موبایل طبیعتاً امنیت و ایجاد بهترین محصول ممکن برای افرادی است که والت های بیت کوین و اتریوم یا دیگر ارزهای جهان را دارند. سیستم رمزنگاری بلاک چین بسیار قدرتمند بوده اما همچنان کمپانی HTC از توسعه دهندگان دعوت کرده است تا هر راهکار امنیتی مثبتی که دارند را با اچ تی سی به اشتراک بگذارند. همچنین گویا اکسدوس راه را برای توسعه و ساخت نرم افزارهای خاص با رمزنگاری های خاص را نیز برای توسعه دهندگان باز گذاشته است تا هر نیاز شخصی در این زمینه برطرف شود.

نظر شما راجع به این موبایل چیست؟ نظرات، پیشنهادات و سؤالات خود را پایین همین صفحه با ما در میان بگذارید.