به زودی گوشی های موبایل با دوربین 192 مگا پیکسلی وارد بازار خواهد شد.

امروزه شاید بهترین گوشی هایی که در دست گرته اید و بهترین دوربین های موبایلی که دیده باشید حد اکثر 48 مگا پیکسل قدرت داشته اند. اما شرکت کوالکوم که تولید کننده ی تراشه های الکترونیکی است اعلام کرد که به زودی تراشه هایی تولید خواهد کرد که می تواند قدرت دوربین های تلفن همراه جدید را حتی چهار برابر کند. این به این معنی است که به زودی گوشی هایی با قدرت دوربین 192 مگا پیکسلی را در بازار تلفن همراه خواهیم دید که بی شک رقابت فوق العاده سنگینی را بین غول های تلفن همراه به راه خواهد انداخت. حتی ممکن است به سرعت از 192 مگا پیکسل نیز عبور کرده و گوشی های قدرتمند تری از نظر دوربین خواهیم دید.

گوشی هایی با کیفیت دوربین 192 مگا پیکسل وارد بازار خواهد شد.

گوشی هایی با کیفیت دوربین 192 مگا پیکسل وارد بازار خواهد شد.

جاد هیپ ، مدیر تولید شرکت کواکوم این مسئله را تایید کرد. وی در صحبت های خود به حالت شوخی می گفت حتی قطره های اشک را از فاصله های بسیار دور می توانید ببینید و از آن ها عکس برداری و فیلم برداری بکنید.

تراسه های شرکت کوالکوم در گوشی های مختلف نظیر s 10 و iphone xs به کار رفته اند و همواره مورد تایید شرکت های بزرگ بوده اند. هیپ در ادامه ی صحبت های خود اعلام کرد: امروزه بالاترین کیفیت دوربین 48 مگا پیکسل است پس نباید انتظار داشته باشیم که مستیما از 48 مگا پیکسل وارد فاز 192 مگا پیکسل شویم. این امر باید به صورت پله پله صورت گیرد. یغنی ابتدا گوشی هایی با دوربین 60 مگاپیکسل وارد بازار خواهیم کرد سپس به صورت تدریجی وارد فازهای بالاتر خواهیم شد تا به 192 مگا پیکسل برسیم.

این مسئله کاملا معقولانه به نظر می رسد و به فروش محصولات آن ها نیز کمک فوق العاده بزرگی خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید