اگر شما هم کاربر اینستاگرام باشید به احتمال زیاد پیج بسیاری از افراد را دیده اید که استوری های هایلایت آن ها دارای یک عکس خاص کاور بوده که مطابق آن دسته از هایلایت هایشان است اما در بین استوری ها موجود نمی باشد! آن عکس یک کاور بر روی هایلایت بوده و برای دسته بنده بهتر هایلایت ها و همچنین زیباتر شدن پروفایل قرار داده شده است. در این آموزش تصویری از رسانه فناوری آی تی افزار قصد داریم به نحوه انجام این کار بپردازیم پس در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

قرار دادن کاور بر روی هایلایت اینستاگرام:

مرحله اول: ابتدا وارد اپلیکیشن اینستاگرام خود شوید و پروفایل کاربری خود را باز نمایید. سپس بر روی یکی از هایلایت های خود را لمس کرده و نگهدارید تا منوی گزینه ها نمایش داده شود ( مطابق تصویر ):

مرحله دوم: پس از نمایش منوی گزینه ها بر روی گزینه Edit Highlight کلیک نمایید تا صفحه ویرایش هایلایت باز شود. ( در تصویر زیر نشان داده شده است ):

قراردادن کاور بر روی برگزیده های اینستاگرام:

مرحله سوم: در این مرحله مانند تصویر زیر بر روی گزینه Edit Cover کلیک کرده تا بتوانید کاور هایلایت خود را ویرایش کنید و یا تغییر دهید.

مرحله چهارم: در این مرحله علاوه بر اینکه میتوانید از بین استوری های موجود در هایلایت خود کاوری انتخاب نمایید بلکه می توانید مطابق تصویر زیر بر روی آیکون ” عکس ” کلیک کرده و وارد گالری خود شوید تا بتوانید هر عکسی را که مدنظرتان است به عنوان کاور آن هایلایت انتخاب و آپلود نمایید.

مرحله آخر: در این مرحله فقط کافی است عکس مورد نظران را انتخاب کرده و در بالا و سمت راست صفحه بر روی گزینه Done کلیک نمایید و تمام…! استوری شما حالا دارای یک کاور است. نظرات، سؤالات، پیشنهادات و مشکلات خود را با ما در پایین همین صفحه در میان بگذارید و برای دریافت آموزش های جذاب بیشتر می توانید از پیج رسمی @Seovash اقدام نمایید.

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید