پلاگین جالب و کاربردی Yahoo Friend برای یاهو مسنجر

نرم افزار YahooFriend یک پلاگین جانبی برای Yahoo Messenger است که با استفاده از آن می توانید متون جالبی را برای دوستانتان ارسال کنید .

پلاگین جالب و کاربردی Yahoo Friend برای یاهو مسنجر

YahooFriend تنها ۱ مگابایت حجم دارد و با استفاده از آن می توانید ساعتها دوستان خود را در یاهو مسنجر متعجب سازید !

با کمک این نرم افزار میتونید شکلک های جالب و بسیار زیاد و متنوعی رو در پنجره چت یاهومسنجر ارسال کنید .

همچنین با استفاده از قابلیت جالب دیگری که این پلاگین در اختیارتان قرار می دهد می توانید یک روبات کوچک پاسخگویی خودکار برای مسنجرتان دست و پا کنید .

بدین صورت که هنگامی که پشت رایانه تان نیستید اگر فردی از دوستانتان برای شما پیام بفرستند به صورت خودکار یک پیام از قبل تعیین شده برای وی ارسال خواهد شد .

 

 

yahoo-frind_2

در واقع در این نرم افزار علاوه بر شکلک های مخفی یاهو مسنجر متن هایی به صورت آماده در موضوعات مختلف مانند عشق ، شب بخیر ، سلام ، عصبانیت ، خوشحال بودن ، حیوانات ، درختان و بسیاری از موضوعات دیگر قرار دارد که شما با انتخاب هر کدام از آنها می توانید متن و یا شکلک مورد نظرتان را برای دوست خود ارسال کنید. همچنین نیازی نیست که حتمآ دوست شما برای دیدن شکلک ها و متن های آماده این نرم افزار آنرا بر روی ویندوز خود نصب کرده باشد زیرا شکلک ها و متن های آماده طوری طراحی شده اند که تمام کاربران یاهو مسنجر بتوانند آنها را ببینند. علاوه بر این این نرم افزار با تمام ورژن های نرم افزار یاهو مسنجر سازگار بوده و شما می توانید از آن در هر کدام از نسخه های نرم افزار یاهو مسنجر استفاده کنید.

پلاگین جالب و کاربردی Yahoo Friend برای یاهو مسنجر پلاگین جالب و کاربردی Yahoo Friend برای یاهو مسنجر

 

دانلود با لینک مستقیم با حجم ۱ مگابایت