چگونه یک پست با محتوای نا مناسب را در فیسبوک گزارش دهیم ؟ بعضی اوقات ممکن است مقاله هایی که در فیسبوک منتشر میشوند دارای اشکال و محتوای نامناسب باشند ، و این امر فقط در مورد اخبار دروغین و… صدق نمیکند . ممک است افراد با خواندن مقاله های دروغین و نامناسب ، دچار اشتباه و حرکت های اشتباهی شوند ! همیشه راهی وجود دارد که اینگونه پست ها را گزارش داده و از شر آنها خلاص شویم .

چگونه یک پست با محتوای نا مناسب را در فیسبوک گزارش دهیم

قابلیت گزارش پست ها با محتوای نامناسب در حال حاظر فقط برای برنامه ها و گوشی های هوشمند در دسترس است ولی ممکن است به زودی برای نسخه وب فیسبوک هم این قابلیت ساخته شود .

در فیسبوک وب ، همچنان روش قدیمی ریپورت و گزارش وجود دارد که ازار دهنده و جالب توجه نیست!

چگونه یک پست با محتوای نا مناسب را در فیسبوک گزارش دهیم
چگونه یک پست با محتوای نا مناسب را در فیسبوک گزارش دهیم

 

در نوع جدید گزارش ، در ابتدا از شما در مورد محتوای این پست سئوال میپرسد ! البته ممکن است در حین گشت و گذار این جمله را زیر پست ها ببینید ( شما تمایل دارید یک گزارش برای ما ارسال کنید )

در واقع این سئوال را همیشه از شما نمیپرسد و ممکن است زمانی که فیسبوک متوجه میشود که شاید محتوای پست ، نامناسب باشد این سئوال را میپرسد . البته این به معنی نیست که نمیتوانید سایر پست ها را گزارش دهید .

کافیست برای ارسال گزارش ، رویه منویه ۳ نقطه یا گزینه more options   کلیک کنید و وارد Give feedback بشوید . سپس نوع محتوای پست را انتخاب و اطلاعات تکمیلی را وارد کنید .

البته توجه داشته باشید اگر  دلیل ریپورت شما الکی باشد یا پست نامناسب نباشد ، گزارش شما هیچ تاثییری نخواهد داشت .

همیشه سعی کنید که فضای مجازی را از آلوگی های ذهن افراد پاک نگه دارید !