آی تی افزار: شما هم یکی از کاربران نرم افزار کاربردی فتوشاپ هستید؟ پس باید بدانید که این نرم افزار در بازه زمانی کوتاهی فایل های موقت زیادی در تمپ ویندوز شما ایجاد می کند که بخش زیادی از درایو C شما را اشغال می کند. حجم این فایل ها به سادگی به گیگابایت می رسد و سبب کند شدن سیستم شما و حتی خود نرم افزار فتوشاپ نیز می شود، در این مطلب قصد داریم نحوه حذف این فایل ها را به صورت کامل در رسانه فناوری آی تی افزار آموزش دهیم. همراه ما باشید.

در ابتدا اگر نرم افزار فتوشاپ شما باز است آن را ببندید، سپس به درایو C بروید و مسیر زیر را دنبال کنید:

C:\Users\Your Username\AppData\Local\Temp

در بالا مسیر اصلی فایل های Temp شما موجود است. توجه داشته باشید که منظور از ” Your Username ” در آدرس بالا، نام کاربری شما در لپ تاپ یا کامپیوترتان است. پس از ورود به این فولدر ممکن است با فایل های موقت بسیاری از نرم افزارهای دیگر نیز روبرو شوید اما صرفاً فایل موقت Photoshop که نام آن مشخص است را حذف نمایید و دیگر فایل ها را دستی نزنید. به همین سادگی با پیدا کردن فایل تمپ با نام Photoshop (ممکن است بیش از ۳ فایل هم باشد با این نام) و حذق آن ها می توانید مقداری زیادی فضا به درایو سی خود اضافه کرده و کامپیوتر خود را تمیز کنید.

امیدواریم این آموزش برای شما مفید واقع شده باشد. نظرات، مشکلات و پیشنهادات خود را با ما در پایین همین صفحه درمیان بگذارید.