آی تی افزار: همواره یکی از بزرگترین مشکلات مک بوک ها فضای کم آن ها بوده است، مخصوصاً هاردهای SSD که به دلیل قیمت بالاتر حجم پایین ترین را با قیمت مشابه HDD پشتیبانی می کنند. در این مطلب از رسانه فناوری آی تی افزار ما قصد آموزش نحوه پاکسازی مک بوک را داریم که در آن بسیاری از فایل های موقت و غیرکاربردی کاملاً از طریق نرم افزار CleanMyMac 3 پاک خواهند شد. نکته بسیار مثبت این نرم افزار این است که دیگر نیازی به پاک کردن دستی فایل های موقت / کش یا فایل های اضافی نرم افزار های مک بوک خود به صورت دستی نخواهید داشت و در وقت شما صرفه جویی خواهد شد.

خب پیش از شروع فعالیت با این نرم افزار یک نکته بسیار مهم را در نظر داشته باشید. حتماً پیش از انجام پاکسازی مک بوک خود یک بک آپ جهت اطمینان از اطلاعات مهم خود دریافت نمایید و سپس پاکسازی را انجام دهید. پس از ران کردن این نرم افزار شما با فضایی مشابه تصویر زیر مواجه خواهید شد:

برای دانلود نرم افزار از لینک مستقیم زیر استفاده نمایید:

| لینک دانلود نرم افزار Clean My Mac 3 ( نسخه آخر ) | لینک دانلود مستقیم

پس از دانلود برای انجام پاکسازی فقط کافی است دکمه Clean را بزنید ( در تصویر بالا قابل رویت می باشد ) و تمام! به همین سادگی پاکسازی انجام خواهد شد اما در صورتی که تمایل داشته باشید می توانید از تنطیمات کمی تغییرات در نحوه پاکسازی انجام دهید همچنین در این مطلب ( خالی کردن حافظه مک بوک با حذف فایل های کپی ) نیز جهت افزایش هارد مک بوک ما آموزشی تهیه کرده ایم. همچنین نسخه پولی این نرم افزار نیز دارای امکانات جالبی است که داخل نرم افزار آن ها را ذکر کرده است. نظر شما راجع به این نرم افزار چیست؟ نظرات، مشکلات و پیشنهادات خود را در زیر همین صفحه و بخش نظرات با ما درمیان بگذارید…