واتساپ مسدود کردن سریع مخاطبین ،پیشرفت شناسایی و بلاک پیام و تماس اسپم را ساده و بهترخواهد کرد. واتساپ در حال پیشرفت میانبری است که شماره تماس اسپم را بدون شرکت در چت،سریع مسدود کند .این روند در حال آزمایش است وبزودی اجرا خواهد شد . اکنون برای مسدود کردن مخاطبین باید پس از چت کردن روی دکمه تنظیمات (سه نقطه عمودی کوچک) ضربه بزنید و پس از ورود به منوی فرعی More،برگه “Block” را انتخاب کنید تا مخاطب در واتساپ مسدود شود، که بزودی این روند وقت گیر، بهتر و آسانتر انجام میشود .

به‌لطف ویژگی جدید واتساپ، مسدود کردن مخاطبین یا تماس، بسیار آسان می‌شود.

برای مسدود کردن مخاطبین با استفاده از رابط اصلی سرویس ، میسر خواهد بود . با فشار طولانی بر روی مکالمه یک مخاطب، به‌طور خودکار پنجره‌ای از گزینه‌ها شامل Block ظاهر می‌شود. در اینجا، برای انجام این ترفند کوچک تنها یک کلیک لازم است.

واتساپ هم‌چنین تغییرات دیگری را نیز به پیام‌رسان خود اضافه  خواهد کرد. دکمه‌های «حالت بی‌صدا» و «پاسخ» به‌همراه یک‌ میانبر جایگزین در قالب یک اعلان پاپ-آپ ارائه خواهند شد. بدین گونه، در صورتی‌که پیامی را از یک شماره مشکوک مانند اسپم دریافت کنید، می‌توانید با یک ضربه ساده آن‌ را از طریق اعلان به‌طور مختصر و ساده مسدود کنید.

دیدگاهتان را بنویسید