آی تی افزار: برند هوآوی اعلام کرده که در گوشی های میانرده Honor 8x یا ۸x Max حرفی برای زدن خواهند داشت. تاریخ دقیق عرضه این ۲ موبایل هوشمند میانرده ۵ سپتامبر است گرچه ما در حال حاضر هم یک سری تصاویر و بنچمارک و … دیده ایم که خیلی از آنچه باید بدانیم را مشخص می کند. در این مطلب به این اطلاعات می پردازیم پس با رسانه فناوری آی تی افزار همراه باشید.

آنچه ما نمی دانستیم این بود که در هوآوی ۸X یا ۸X Max از کدام پردازنده استفاده می شود که نکته بسیار مهمی است. اما خوشبختانه با اطلاعات لو رفته از سمت Weibo دقایقی پیش فهمیدیم که حداقل نسخه ۸X Max از پردازنده ۸ هسته ای ۲٫۲ GHz / اسنپ دراگون ۶۶۰ استفاده می کند ( Qualcomm Snapdragon 660 ). دیگر اطلاعات لو رفته از این موبایل هوشمند این است که از ۴ گیگابایت رم و رزولوشن ۲۰۴۴ در ۱۰۸۰ بهره میبرد و اما از دیگر امکانات می شود به باتری قدرتمند ۴,۹۰۰ آمپری اشاره کرده. همچنین در هوآوی ۸x max نیز از صفحه نمایش بسیار بزرگ ۷٫۱۲ اینچی می توان یاد کرد که شاید برای یک موبایل از فبلت کاملاً گذشته و کمی زیادی بزرگ باشد، اما تصویر بزرگ و وضوح خوب، کیه که ناراضی باشه؟! 🙂

نظر شما راجع به این موبایل هوشمند میانرده چیست؟ طبیعتاً این موبایل یک پرچمدار نیست اما امکانات و اعداد و ارقام بسیار بالاتر از یک موبایل میانرده می باشند. نظرات خود را با ما در پایین همین صفحه در میان بگذارید.