1

به تازگی تبلیغات جدیدی از نوکیا پخش شده که می گویند بیانگر عدم تغییر اسم برند نوکیا به مایکروسافت فون می باشد . بسیاری از این خبر خوش حال اند و بسیاری هم عقیده دارند که این تغییر بزرگ می توانست راه نوکیا و مایکروسافت را برای همیشه تغییر دهد و ویندوز را در بازار با اسم مایکروسافت جا بی اندازد . اما چی شد که کار به اینجا کشید؟؟ آیا این تبلیغات نشان دهنده ادامه همکاری است یا شروعی برای تغییر اسم است؟؟ با آی تی افزار در ادامه مطلب همراه باشید …

همکاری نوکیا با مایکروسافت ادامه پیدا می کند ! خبری از تغییر اسم نوکیا نیست

شرح ویدیو : در دنیایی سیاه و سفید مردی پر از رنگ در حال قدم زدن و راه رفتن است که سبب شده همه به آن نگاه کنند و پس از اینکه این مرد موبایل لومیا ۱۰۲۰ خود را از جیب درمی آورد و موزیکی را در هندزفیری پخش می کند کل اطراف آن شخص به او خیره می شوند از بچه ها تا مردان و دختران . در آخر ویدیو نیز مرد از کنار کافه ای رد می شود که دختری رنگی با یک تبلت نوکیا نشسته است .

Nokia+name+stay+microsoft+phones+too+www.ITAFZAR.net1

در کل این وسط ۲ چیز معلوم شده است . اول اینکه مایکروسافت قرار است یک برند موبایل جدید بزند و بعد اینکه نوکیا نیز برای وجود در رقابت بین ios و android با ویندوز ، به احتمال بسیار زیاد باقی خواهد ماند .

دانلود ویدیو تبلیغاتی جدید نوکیا : همکاری با مایکروسافت ادامه دارد با عنوان : همه چیز بسیار پررنگ تر از قبل