آی تی افزار: درنمایگشاه کنفرانس mobile World Congress 2019 انتظار میرود که شرکت های عمده تولید کننده محصولات گوشی های هوشمند از جدیدترین وسایل خود رونمایی کنند که مطابق انتظاری که میرود گوشی های از شرکت های ال_جی،سامسونگ، سونی جدیدترین محصولات خود را معرفی کنند. همچنین نوکیا جدیدترین مدل گوشی هوشمند خود یعنی نوکیا ۹ را هم معرفی می‌کند. در ادامه با رسانه فناوری آی تی افزار همراه باشید تا به بررسی این موبایل بپردازیم.

ما چندی قبل ، خبر از حظور شرکت نوکیا در نمایشگاه  امسال MWC داده بودیم. اما این که احتمال جدیدترین محصول نوکیا در این دوره از نمایشگاه  معرفی شود را نمی دانستیم.

امروز تیزر رسمی تایید کرده است که شرکت نوکیا قرار است از جدیدترین محصول خود یعنی گوشی نوکیا۹ و دوربین پانتا آن در ۲۴ فوریه رونمایی کند.
با تشکر از تیزر رسمی ، اکنون با اطمینان کامل میتوانیم منتظر جدید ترین محصول شرکت نوکیا در این زمان باشیم، در این نیز برای اولین بار از دوربین پانتا که انتظار می‌رفت بر روی گوشی نوکیا ۹ سوار شده باشد رونمایی شده است. در این تیزر به صورت واضح تمامی جزیات دوربین ۵ لنزی پانتا نمایش داده نشده است.

این اطمینان به دوستداران این شرکت داده شده است که در این نمایشگاه این نسل جدید از دوربین های گوشی به نمایش گذاشته می‌شود.
در نمایشگاه در کنار گوشی نوکیا ۹ ، شرکت نوکیا از دیگر محصولات جدید شده خود که همان Nokia 8.1 Plus و Nokia 1 Plus  هم ارائه میشود. به نظر می‌رسد این دوره نمایشگاه MWCبرای دوستداران شرکت گوشی نوکیا بسیار هیجان انگیز باشد.

نمایشگاه MWC چیست؟

نمایشگاه جهانی گوشی همراه یا کنگره جهانی موبایل (به انگلیسی:Mobile World Congress) یا کوتاه شده‌اش MWC، که به نام GSMA معروف شده‌است مجموعه‌ای شامل بزرگترین نمایشگاه صنعت گوشی همراه در جهان است که در آن مدیران برجسته شرکت‌های سازنده گوشی همراه، اپراتورهای ارتباطات، سازندگان نرم‌افزار و فروشندگان حضور دارند.
کنگره جهانی موبایل ترکیبی از بزرگترین نمایشگاه جهان برای صنعت تلفن همراه و یک کنفرانس برای مدیران برجسته به نمایندگی اپراتور تلفن همراه، تولیدکننده گان دستگاه‌های هوشمند، ارائه دهندگان تکنولوژی، فروشندگان و صاحبان محتوا از سرار جهان است. این رویداد در ابتدا به عنوان کنگره جهانی GSM و بعداً به عنوان کنگره جهانی ۳GSM تغییر نام کرد. هنوز هم اغلب به عنوان ۳GSM یا ۳GSM جهانی به آن اشاره می‌کنند.

کنگره جهانی موبایل GSMA برای اولین بار در ماه فوریه و درمحل فایرا گران ویا، شهر بارسلونا (ایالت کاتالونیا، اسپانیا) آغاز شد که سالانه بیش از ۷۰۰۰۰ تا ۸۰۰۰۰ هزار مردم در آن حضور داشتند. تا سال ۲۰۰۶ این رویداد بزرگ در جشنواره کن صورت می‌گرفت و به عنوان ۳GSM World.Attendees در بیش از ۲۰۰ کشور از سراسر جهان شناخته شده بود.

گنگره جهانی موبایل GSMA در سال ۲۰۱۴ در ۲۴ام تا ۲۷ فوریه صورت گرفت که در حدود بیش از ۸۵۰۰۰ شرکت‌کننده داشت؛ و اما در مورد تاریخ آغاز کنگره جهانی موبایل ۲۰۱۵، روزهای ۲ تا ۵ مارس عنوان شده‌است

مشخصات احتمالی از گوشی نوکیا ۹

اندازه صفحه : ۶اینچ
دوربین: دوربین سلفی ۲۰مگاپیکسل_ دوربین پشت ۴۱مگاپیکسل
پردازنده: Qualcomm Snapdragon 845, Octa-core, 2800 MHz
باطری: ۳۹۰۰ mAh
حافظه جانبی: ۲۵۶ GB

نظر شما راجع به این موبایل با دوربین پنجگانه چیست؟ نظرات، سؤالات و پیشنهادات خود را با ما و دیگر کاربران در پایین همین صفجه در میان بگذارید.