http://itafzar.net/wp-content/uploads/2015/01/outlook-2-android-itafzar.net_.jpg

دانلود نرم افزار Outlook برای اندروید و iOS

آی تی افزار: مایکروسافت امروز نسخه ای کاملا برجسته از نرم افزار Outlook را برای اندروید و iOS منتشر کرد. دو ماه کم تر از خرید اپلیکیشن مدیریتی ایمیل Acompli می گذرد که سازنده، نرم افزار Acompli را به Outlook البته نسخه موبایل آن تبدیل کرده اند.

اپلیکیشن جدید Outlook اکنون در گوگل پلی به صورت رایگان برای اندروید در دسترس قرار گرفته است که تقریبا با Acompli یکسان می باشد. اما این برای یک مدت طولانی نیست و مایکروسافت برامه منظمی برای بروزرسانی و تغییر آن دارد.

مدیر کل مایکروسافت آفیس می گوید: “ما آپدیت را به صورت منظم هفتگی منتشر خواهیم کرد” پس در زمان کوتاهی عملکرد Acompli را خواهیم دید. این نرم افزار امکان حذف و اضافه کردن به گوگل درایو و دراپ باکس را دارد و نگه داشتن این ویژگی قدرتمند در Outlook بسیار به نفع مایکروسافت خواهد بود.

Outlook جدید امکان دسترسی سریع به تقویم، مخاطبین، ایمیل، و فایل ها را به ارمغان آورده است. پیش از این Outlook برای iOS منتشر نشده بود این امر بسیار به سود مایکروسافت و محبوبیت خود Outlook است. یکی از ویژگی های محبوب Acompli این است که کاربر می تواند ایمیل های خود را آرشیو و یا حذف نماید، این گونه دیگر یک صندوق ورودی شلوغ وجود نخواهد داشت.

http://itafzar.net/wp-content/uploads/2015/01/outlook-calendar1.jpg

Outlook منتشر شده برای اندروید و  Office 365, Exchange, Outlook.com, Yahoo! Mail و دیگر ارائه دهندگان سرویس ایمیل پشتیبانی خواهد کرد. اکنون شرکت مایکروسافت روی نسخه iOS و اندرویدی Outlook تمرکز کرده است و به دنبال اضافه کردن ویژگی های تازه در آن است.

همچنین انتظار می رود که مایکروسافت این ویژگی های جدید را برای ویندوز فون ۱۰ به ارمغان بیاورد که قطعا کپی اولیه آن را برای ویندوز فون ۱۰ تبدیل خواهد کرد. اکنون Outlook برای هر دو نسخه iOS و اندروید در اپ استور و گوگل پلی به صورت رایگان در دسترس قرار گرفته است که به راحتی می توانید آن ها را دانلود نمایید.

نام نرم افزار: Outlook

شرکت سازنده: مایکروسافت

لینک دانلود از گوگل پلی

لینک دانلود از آیتیونز

منبع: Forbes آی تی افزار ,TheVerge , netring