نحوه ی ارسال ایمیل از چند اکانت از حساب جیمیل:

 نحوه ی ارسال ایمیل از چند اکانت از حساب جیمیل

جیمیل برترین سرویس ایمیل رایگان در بین کاربران می باشد که از امکانات متعدد و بهتری نسبت به رقبای خود برخوردار است از همین رو طرفداران بسیاری دارد.در این پست قصد آموزش یکی از چندین قابلیت های جیمیل را دارم.فرض کنید شما دارای دو یا چند حساب جیمیل می باشید،یکی برای کارهای شخصی و دیگری برای کارهای تجاری.

در حال حاضر شما ایمیل تجاری خود را باز کرده اید و قصد دارید که از ایمیل شخصی خود به کسی میل دهید،اولین کاری که می کنید این است که از حساب خود خارج شده و به حساب دیگری وارد می شوید.این عمل شاید برای کسانی که فقط دارای یک حساب کاربری هستند قابل درک نباشد اما اگر شما دارای این مشکل باشید می توانید بفهمید که چه قدر این عمل رنج آور است آن هم با این سرعت اینترنت.اما قابلیتی در جیمیل وجود دارد که به طور مثال شما در ایمیل تجاری خود هستید ولی از ایمیل شخصی نامه را ارسال می کنید.

نحوه ی ارسال ایمیل از چند اکانت از حساب جیمیل

 

برای شروع وارد حساب جیمیل خود شوید و به تنظیمات آن بروید.(آیکون چرخ دنده بالای صفحه سمت راست)

Untitled

حالا به تب Accounts and Import می رویم و از قسمت Send mail as  ایمیل دوم را اضافه می کنیم.

Untitled2

من از قبل ایمیلی اضافه کرده ام و می خوام ایمیل سومی اضافه کنم برای این کار بر روی لینک Add Another Email Adress You Own  کلیک کنید.در پنجره ای که ظاهر می شود ابتدا نامی که می خواهید هنگام ارسال میل دیده شود را وارد کنید سپس در قسمت دوم ایمیل دوم خود را وارد کنید.

Untitledwww

بعد از کلیک بر روی Next Step به مرحله ی بعد می روید که ایمیل وارد شده باید تایید شود.بر روی Send Verification کلیک کنید تا تاییدیه برای ایمیل مقابل ارسال شود.

نحوه ی ارسال ایمیل از چند اکانت از حساب جیمیل

برای تاییدیه ۲ راه وجود دارد که برای هر دو راه هم باید به ایمیل مقابل دسترسی داشت در غیر این صورت انجام این کار غیر ممکن است.یکی وارد کردن کد تاییده ۶ رقمی و دیگری کلیک بر روی لینک درون میلی که فرستاده شده.

sdfade3wdswerf

حالا برای پایان کار به ایمیل مقابل مراجعه می کنیم.دقت داشته باشید لینک و کدی که برای شما ارسال می شود در ۹۹ درصد مواقع به پوشه ی اسپم می رود.پس در صورت ارسال نشدن لینک به پوشه ی اسپم خود سری بزنید.

نحوه ی ارسال ایمیل از چند اکانت از حساب جیمیل

به ترتیب از بالا:کد تاییدیه،لینک تایید و لینک رد کردن در خواست می باشد.برای سهولت کد ۶ رقمی را کپی کرده و در پنجره ی قبلی وارد کنید.حالا اگر دوباره به تنظیمات جیمیل و سپس به Accounts and Import مراجعه کنید می بینید که ایمیل جدید وارد شده.

waedwd

در همین قسمت شما چند تنظیم می توانید انجام دهید.اول این که نام فرستنده ی ایمیل را تغییر دهید.دوم این که تعیین کنید کدام ایمیل به صورت پیش فرض هنگام نوشتن نامه انتخاب شود و یا این که حساب کاربری را به صورت کامل حذف نمایید.

 

نحوه ی ارسال ایمیل از چند اکانت از حساب جیمیل

از این پس هر بار که بخواهید ایمیلی ارسال کنید می توانید انتخاب کنید که از کدام حساب شما فرستاده شود.

نحوه ی ارسال ایمیل از چند اکانت از حساب جیمیل