نحوه ساخت یک ميز تلويزيون با 50 هزارتومان  یا کمتر

در ساخت قیمت و خرید میز تلویزیون مدرن، جدید، کلاسیک و ارزان خود برای خانه چیز بسیار رضایت بخشی وجود دارد! این میز را برای جای تلویزیون ، قفسه کتاب یا میز ورودی متصل کنید ، این میز کنسول DIY بهترین راه برای افزودن کمی فضای ذخیره سازی به هر اتاق در خانه میز تلویزیون شماست.

ما این طراحی ميز تلويزيون را به دلیل سبک خانه مزرعه ای و لیست عرضه ارزان آن دوست داریم. هزینه همه چیز از جمله چوب و سخت افزار زیر 50 دلار است. فقط یک بعد از ظهر برای کنار هم قرار گرفتن طول می کشد و می توانید راه های زیادی برای استفاده از قطعه ای مثل این در خانه پیدا کنید. می خواهید ببینید که چگونه آن را ساخته ام؟ میز تلویزیون بیا شروع کنیم!

آموزش میز کنسول ميز تلويزيون

برای ساخت این ميز تلويزيون به موارد زیر احتیاج دارید:
(10) تخته 8 فوت 2 × 4
(2) تخته های 8 فوت 1 × 2
پیچ های تزئینی ممتاز 2 اینچ
پیچ های هدلوک 4 اینچی
اره تاجی شکل
مته
اسلحه ناخن
ناخن های برد
ميز تلويزيون

لکه
سنباده
سمباده
مالچ لاستیکی
گیره ها
*** هنگام استفاده از ابزارهای ميز برقی تلويزيون  احتیاط و عقل سلیم را رعایت کنید. تمام دستورالعمل های سازنده را دنبال کنید ، تجهیزات ایمنی بپوشید و با مسئولیت  ميز تلويزيون خود بسازید. ***

مرحله 1: قطعات ميز تلويزيون خود را برش دهید.
ابتدا تمام تلويزيون قطعات کنسول ميز  خود را برش دادم. به چهار تخته 5 فوت 2 × 4 تخته ای برای قسمت بالا نیاز دارید. FYI: من از 1 × 2 به عنوان قطعه مهار کنسول ميز استفاده کردم. شما به شش قطعه  تلويزيون بریس بلند 10 اینچی نیاز خواهید داشت.

میز آموزشی کنسول ميز تلويزيون 

من به نوعی از جلو رد می شوم ، اما در حالی که کنسول من قطعه قطعه بود ، جلو رفتم و دو قطعه پشتیبانی ميز  خود را در زیر قسمت بالای  تلويزيون کنسول میز حفاری کردم. آنها ½ اینچ از لبه قرار دارند و 1 ¾ اینچ در هر طرف مانده اند. من از پیچ های پریمیوم 2 اینچی برای نگهداری این مکان استفاده کردم. این پیچ ها کمی گران قیمت هستند اما با توجه به داشتن سر کوچکتر ، فکر می کنم آنها بهتر به نظر می رسند و به سختی قابل توجه نیستند.

نکته: همیشه قبل از سوراخ کردن پیچ ها به داخل چوب ، سوراخ خلبان را سوراخ کنید. این از شکافتن تلويزيون  چوب ميز جلوگیری می کند.

پاها
من قبلاً به شما نشان دادم که چگونه میز بالا را مونتاژ کردم. پاها دومین چیزی بود که کنار هم قرار دادیم. اولین قطعه مهاربند ⅛ اینچ از پایین است و قطعه مهاربند میانی 16 اینچ از پایین در هر پایه قرار دارد. برای پنهان کردن پیچ ها ، پیچ 2 اینچی را از پشت و یک زاویه پیچ کردیم. مراقب باشید که اجازه ندهید پیچ ​​شما از طرف دیگر نشان داده شود.
میز کنسول DIY رومیزی را به پاها متصل می کند

وصل کردن رومیزی
بعد ، ما با استفاده از پیچ های تزئینی HeadLOK ، میز را به پایه ها متصل کردیم. من قبلاً از این پیچ ها روی میز آشپزخانه خانه و میز پیک نیک استفاده کرده ام. آنها زیبا هستند ، و شما بدش نمی آید که آنها روی مبلمان تمام شده خود را نشان دهند. شما در هر گوشه میز کنسول خود به یکی از این موارد احتیاج دارید – در کل چهار پیچ.
آموزش میز کنسول DIY پیچ brad HeadLOK
مونتاژ قفسه های مالت مونتاژ میز کنسول diy

افزودن قفسه ها
بعد ، اولین قفسه را در جای خود قرار دادیم. تناسب آن محکم بود ، بنابراین ما از یک پتک لاستیکی استفاده کردیم تا همه چیز را در جای خود قرار دهیم.
گیره مونتاژ میز کنسول DIY DIY
سپس کنسول خود را زیر و رو کردیم تا اینها را در جای خود سوراخ کنیم.

نکته: برای خوب و مرتب نگه داشتن همه تخته ها ، ما با استفاده از گیره ، همه میز تلویزیون را در جای خود ثابت نگه می داشتیم ، در حالی که تخته ها را به قطعات مهاربند سوراخ می کردیم. همچنین ، برخی از تابلوهای زیر کنسول خود را قرار دهید ، بنابراین تبلت خراشیده نمی شود.

مونتاژ میز کنسول DIY DIY

و فراموش نکنید که قبل از پیچاندن این تخته ها ، سوراخ های میز تلویزیون خود را نیز سوراخ کنید!

مونتاژ میز کنسول چوبی زاویه دریل 2×4
این اختیاری است ، اما برای پشتیبانی بیشتر ، دو پیچ را در هر طرف با یک میز تلویزیون سوراخ کردیم. آهسته پیش برو شما نمی خواهید از زیر چوب خود با زاویه ای عجیب حفر کنید. توجه: همچنین اینگونه است که ما قطعات بریس را به پاها زودتر حفر کردیم.

میز کنسول diy روی دریل کناری
بعد ، کنسول خود را در کنار آن قرار دادیم و با استفاده از همان روش میز تلویزیون بالا ، در قفسه پایین حفاری کردیم.

بریس های تزئینی میز کنسول Xs DIY 2×4 چوبی

پرانتزهای تزئینی
آخرین کاری که کردیم این بود که در هر طرف کنسول میز تلویزیون دو عدد X اضافه کنیم. این واقعاً پروژه را می سازد. من عاشق Xs هستم! این برش های سفارشی برای هر نقطه با استفاده از تخته های 1 × 2 و 50 درجه در هر انتها بود. برای اتصال آنها از یک اسلحه میخ ، ناخن های تخته ای و کمی چسب چوب در بین هر قطعه استفاده کردیم.

در اینجا کنسول تمام شده است. آسان نبود؟ در صورت نیاز یک بار دیگر آن را ميز تلويزيون بزنید.

تحریریه‌ ی ما در تهیه‌ این محتوای تبلیغاتی ( رپورتاژ آگهی ) نقش نداشته و مسئولیتی در قبال صحت آن ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید