برنامه های clock برای اندروید

اگر بخواهیم به یکی از امکانات جالب گوشی های همراه و اسمارت فون ها اشاره نماییم.می توان به نمایش ساعت ، آلارم ، کرنومتر ،تایمر و.. اشاره نمود که به تدریج دارند جای ساعت های مچی و ساعت های رومیزی را میگیرند.در این پست سایت آی تی افزار قصد داریم به معرفی ۴ برنامه ی ساعت برای اسمارت فون هایی با سیستم عامل اندروید بپردازیم.

معرفی ۴ تا از بهترین برنامه های ساعت برای اندروید

DashClock

برنامه های ساعت در اندروید

کاربردی‌ترین و سهل الاستعمال‌ترین ساعت در لیست ما همین دش کلاک است. این برنامه به شکل یک ویجت ظاهر شده و از افزونه‌های متعددی چون نوتیفیکیشن ایمیل، پیام، RSS reader، آب و هوا و نیوز فید نیز پشتیبانی می‌کند. این ویجت در نقش مرکز اعلانات و ابزاری مفید هر اطلاعاتی را که در طول روز با آن سرو کار دارید در اختیارتان قرار می‌دهد و شما را از اوضاع و احوال آنچه در اطراف جهان می‌گذرد آگاه می‌کند.

Morning Routine

معرفی اپلیکیشن ساعت برای اندروید

زمانی که با این برنامه سرو کار دارید باید کاری بیشتر از ضربه زدن بر روی چرت انجام دهید. این برنامه طوری برنامه ریزی شده است که کاربر برای اینکه آنرا از بیداری کامل خود مطمئن کند، باید بارکد یا تصویری را اسکن کند. یعنی می‌تواند این برنامه را طوری برنامه ریزی کنید که با اسکن کردن بارکد خمیر دندان یا پاکت شیر صبحانه خاموش شود. این برنامه نه تنها به بیداری شما کمک می‌کند، بلکه می‌تواند به عنوان ارایه دهنده فهرستی از کارهایی که باید اول صبح انجام شوند هم عمل کند.

SleepBot

برنامه های android 

این اپلیکیشن که برای دو سیستم عامل اندروید و ios در دسترس است، به مانند برنامه قبلی عادات خواب شما را برای بیدار کردن به موقع مد نظر می‌گیرد. این برنامه با استفاده از شتاب سنج دستگاه، عادات و صداهای مرتبط با خوابتان را ثبت می‌کند و به شما امکان می‌دهد محدوده زمانی را برای بیدار شدن انتخاب کنید و به برنامه اجازه دهید که زمان مناسب را در این محدوده با توجه به اطلاعاتی که ثبت کرده است انتخاب کند. بعلاوه این برنامه هوشمند شامل معیارهایی چون کسر خواب و دانش کاملا دقیق است.

Timely

اپلیکیشن های اندروید

تایملی تقریبا جز زیباترین ساعتهای آلارم دار در فروشگاه گوگل است که مجهز به سه پنل برای تنظیم آلارم، ساعت اصلی و استاپ واچ و تایمر است. در پنل آلارم می‌توانید خیلی راحت با سوئیپ کردن و ضربه زدن آلارم را تنظیم کنید. این برنامه از چند آلارم همزمان هم پشتیبانی می‌کند. هریک از این آلارم‌ها را هم می‌توانید با زنگ یا برچسبی که می‌خواهید تنظیم کنید. حتی می‌توانید برای مثال به آلارم خود یک مساله ریاضی بدهید تا زمان زنگ خوردن با حل مساله کاملا از بیدار بودن خود مطمئن شوید.