معرفی نوکیا لومیا 520

در ایم مطلب به سراغ نوکیا آمده‌ایم، سازنده‌ای که تنوع بسیار خوبی در بازار داشته و اکثر کالاهای آن را می‌توانید از بازار تهیه کنید. پس در ادامه با ما باشید تا ۳ گوشی خوب از نوکیا را برای شما معرفی کنیم.

گوشی گرونه

نوکیا لومیا ۱۵۲۰

نوکیا لومیا 1520

این گوشی و یا فبلت ۶ اینچی نوکیا کمی گران است! اما به قدری مشخصات خوب و دلپذیری در چارچوب رنگارنگش نهفته شده که حیفمان آمد مدل دیگری را معرفی کنیم! در واقع ۱۵۲۰ را می‌توان کامل‌ترین محصول تولیدی نوکیا و حتی ویندوزفون تا به امروز دانست که امکانات بسیاری همچون نمایشگر فول اچ‌دی، دوربین ۲۰ مگاپیکسلی و چیپست اسنپدراگون ۸۰۰ در کنار یک باتری رویایی دارد. قیمت این فبلت در حدود ۱٫۸۵۰٫۰۰۰ تومان است و البته بسته به رنگ‌بندی آن، قیمتش متفاوت است!

چرا بخریم؟

امکانات عالی
نمایشگر با کیفیت
دوربین محشر!

چرا نخریم؟

نسبتا بزرگ است

گوشی متوسطه

نوکیا لومیا ۹۲۰

گوشی نوکیا لومیا 920

این گوشی که زمانی پرچمدار محصولات ویندوزفونی بازار هم به شمار می‌آمد، همچنان یک گزینه دوست داشتنی است (بخصوص رنگ زرد آن!). مبلغی در حدود ۹۰۰ تا ۹۲۰ هزار تومان برای این گوشی خاص که دوربین بسیار دلپذیری هم دارد، رقم بسیار قابل قبولی است.

چرا بخریم؟

قیمت عالی نسبت به امکانات
طراحی و رنگ‌بندی دوست داشتنی
دوربین با کیفیت

چرا نخریم؟

سنگین وزن است

گوشی ارزونه

نوکیا لومیا ۵۲۰

گوشی ارزان لومیا 520

در تعریف این مدل، همین بس است که بدانید پر فروش‌ترین گوشی ویندوزفونی بازار تا به امروز بوده است. شاید مشخصات لومیا ۵۲۰ خیلی هم چشمگیر نباشد اما تگ قیمتی ۴۲۰ هزار تومانی، آن را تبدیل به مدلی استثنایی برای دوست‌داران ویندوزفونی می‌کند، بخصوص کسانی که خیلی دوست ندارند برای یک مدل هوشمند هزینه کنند.

چرا بخریم؟

نمایشگر ۴ اینچی با کیفیت مناسب
رنگ‌بندی متنوع
کارایی خوب نسبت به قیمت

چرا نخریم؟

دوربین، فلاش ندارد

 

منبع: آی تی رسان