We-chat

معرفی برنامه های چت و گفتگو برای موبایل:

Fring

این یک برنامه VoIP است که به کاربران امکان می‌دهد فهرستی از دوستانشان را بسازند و با آنها به طور همزمان چت کنند.

این برنامه به راحتی قابل دانلود است و امکان چت در شبکه‌های ۳G، ۴G و بیسیم را دارد.

Talkray

این برنامه روش جدیدی برای برقراری تماس با یک یا چند نفر از دوستانتان به طور همزمان و با کیفیت اچ دی را فراهم می‌کند.

بعلاوه می‌توانید از طریق این برنامه، پیام متنی، پیام صوتی، عکس و ویدیو هم بفرستید، آنهم همزمان با برقراری تماس. ویژگی جالب توجه این برنامه امکان کنفرانس ایجاد کردن زمان برقرای تماس با چند نفر است.

WeChat

با وی چت، می‌توانید پیام صوتی و فوری بفرستید و ویدیو چت برقرار کنید. می‌توانید کانتکتهای خود راوارد این برنامه کنید و هر زمان پیام جدیدی دریافت کرید نوتیفیکیشن مربوطه را مشاهده کنید. این برنامه امکان به اشتراک گذاشتن تصویر یا مطلب با دیگر دوستانتان را نیز می‌دهد.

Talkatone

این برنامه امکان می‌دهد تماس صوتی را از طریق وای فای و گوگل وویس به شکل یک کانال برقرا کرده و با کانتکت‌های خود ارتباط برقرار کنید. این برنامه نیز مانند ویچت امکان به اشتراک گذاشتن تصویر و متن را نیز می‌دهد.

Maaii

این برنامه امکان برقراری تماس، ارسال و دریافت پیام، برقراری تماس ویدیویی به همراه مشخصات تماس گیرنده، اشتراک گذاشتن افکتهای صوتی، استیکر، موزیک، ویدیو و خیلی چیزهای دیگر را می‌دهد.

Viber

وایبر به کاربرانش اجازه می‌دهد پیام متنی بفرستند، تماس بگیرند، عکسها و فیلمهایشان را به اشتراک بگذارند و لذت برقرای تماس با سرتاسر دنیا را تجربه کنند. این برنامه به طور خودکار با کانتکتهای شما همگام شده و آنهایی را که در کانتکتهای شما از این برنامه استفاده می‌کنند شناسایی کرده و به شما پیشنهاد می‌دهد.

Line

لاین برنامه‌ای است که امکان ارسال پیام متنی و برقرای تماس را به طور رایگان در اختیار کاربرانش قرار می‌دهد. این برنامه به عنوان بهترین برنامه رایگان در چند کشور دنیا شناخته شده است. تمام کاربران لاین می‌توانند از صدایی شفاف هنگام برقرای تماس و ارسال و دریافت پیامهایی با آیکنهای رنگی، عکسها و اطلاعات مرتبط به محل تماس گیرنده بهره مند شوند.

Tango

تانگو به تدریج به عنوان یک پیشرو در زمینه VoIP شناخته شد و امکان برقرای تماس در شبکه‌های ۳G و ۴G را فراهم می‌کند. رابط کاربری آسانی دارد و حتی زمان بسته بودن برنامه نیز فعال است.

Skype

اسکایپ یکی از بهترین راه‌های برقراری تماس رایگان است. به شما امکان ارسال پیام رایگان می‌دهد و برخلاف دیگر برنامه‌ها، شما اجازه دارید پیش از آنکه کسی بخواهد به شما پیامی بفرستد آن را تایید کنید. کیفیت عالی است و با پرداخت مبلغ کمی می‌توانید با کاربرانی که اسکایپ نیز ندارند تماس بگیرید.

Google Voice

با استفاده از گوگل وویس می‌توانید پیام و تماس رایگان داشته باشید. این برنامه با اکانت گوگل شما همراه است.

WhatsApp

این هم یکی از برنامه‌های قدیمی برای ارسال پیام است که امکانات بسیار خوبی دارد. در واتس اپ شما می‌توانید صدای ضبط شده را نیز به راحتی انتقال دهد و وجود صورتک‌های فراوان از دیگر امکانات این برنامه مفید است.