آی تی افزار: گوگل شاید یکی از بزرگترین های تاریخ تکنولوژی باشد اما وقتی بحث سخت افزار به میان می آید، گوگل تازه وارد است. البته این به آن معنی نمی باشد که سخت افزارهای تولید شده توسط گوگل بد یا نامناسب هستند. شروع کار در سال ۲۰۱۵ بود که Pixel پا به این دنیای پر رقابت گذاشت و طولی نکشید که در میان طرفداران اندروید به محبوبیت زیادی پیدا کرد، و چرا غیر از این باشد؟ پیکسل جانشین واقعی و اصلی برند Nexus است. پیکسل بیشترین، بهترین و خالص ترین اندروید را به شما ارائه می دهد با طول عمری بیش از حالت عادی دیوایس های اندروید دیگر.

حال در سال ۲۰۱۸، محصول جدید از پیکسل درست پشت در این دنیا ایستاده و آماده ورود است. شاید چندماهی تا عرضه آن تا ویترین مغازه ها باشد اما همین الان نیز می توانیم اطلاعات و مشخصات به بیرون درز کرده این موبایل هوشمند را مشاهده کنیم و بخوانیم.  پس چه چیزی درباره پیکسل ۳ و پیکسل ۳ ایکس ال در حال حاضر می دانیم؟ ( تا به امروز ) بگذارید هرآنچه تا این لحظه عمومی شده یا فاش شده است را در ادامه این مطلب بررسی کنیم. توجه داشته باشید که این مطلب تا عرضه این محصول و بعد از آن آپدیت خواهد شد لذا پیشنهاد می شود در بوکمارک های خود آن را داشته باشید.

سازندگان موبایل گوگل پیکسل ۳ – گوگل پیکسل ۳ ایکس ال:

پیش از این اطلاعاتی داشتیم درباره تولید صفحه نمایش این موبایل توسط ال جی یا سامسونگ، حال با گذر زمان منابع کره ای معتبر زیادی اعلام کرده اند که صفحه نمایش OLED پیکسل ۳ و ۳ ایکس ال را کمپانی LG تولید خواهد کرد. همانطور که ممکن است بدانید ال جی و گوگل در تولید محصولات خود و موبایل های هوشمند پیش از این نیز ۳ همکاری موفق داشته اند. ال جی سازنده صفحه نمایش موبایل های Nexus 4 وNexus5 و Nexus 5 X بوده است پس خیلی هم دور از ذهن نخواهد بود که پیکسل ۳ و پیکسل ایکس ال را نیز ال جی ساخت صفحه نمایش آن ها را بر عهده بگیرد.

طراحی گوگل Pixel 3 و Pixel 3 xl:

ایول، بیاید راجع به طراحی این ۲ موبایل هوشمند صحبت کنیم ! چند روز پیش یک تصویر از صفحه نمایشی از سمت بلاگنویسی چینی به انتشار گذاشته شد که ادعا میشود صفحه نمایش موبایل های گوگل Pixel 3 و گوگل Pixel 3 xl می باشند و توی اینترنت به شدت سروصدا کردند، چرا؟ چون بر طبق تصویر منتشر شده از این موبایل در بالای صفحه نمایش آن یک ناچ (فضای سیاه رنگ برای سنسورها و دوربین ) قرار گرفته است که به شدت آشنا به نظر می آید ( آیفون ایکس 🙂 ). ناچ ها این روزها بسیار حساس و برجسته شده اند مخصوصاً در اجتماع اندرویدی ها، پس خیلی ها بعد از دیدن عکس رفتند برای برداشتن نیزه و وسایل جنگ … اما ریلکس باشید ! بیاید خودمان را با این حقیقت که در حال حاضر بسیار زود است برای قضاوت این تصویر و آروم کنیم و منتظر انتشار محصول بمانیم.

دوربین موبایل های پیکسل ۳ و پیکسل ۳ ایکس ال:

همواره در بازی دوربین موبایل های هوشمند پیکسل ها بسیار قدرتمند ظاهر شده اند لذا به احتمال زیاد این روند در پیکسل ۳ و ۳ ایکس ال نیز ادامه پیدا خواهد کرد. ما نیز هیچ اطلاعاتی ضد این موضوع که قرار است استثنایی قائل شوند همچنان نداریم پس به نظر باید منتظر دوربین جلو و پشت قدرتمندی از این ۲ محصول باشیم.

قیمت و تاریخ انشتار Pixel 3 گوگل و Pixel 3 xl گوگل:

گوگل در نسل اول و نسل دوم قیمت مشابهی را در نظر گرفته بود پس به نظر می آید نسل سوم آن نیز هم قیمت نسل های پیش خواهد بود. همچنین درباره تاریخ معرفی رسمی این ۲ محصول از سمت گوگل نیز با توجه به اینکه نسل اول پیکسل در ۲۰ اکتبر سال ۲۰۱۶ معرفی شد و نسل دوم نیز در ۱۹ اکتبر ۲۰۱۷، لذا به احتمال زیاد اکتبر ۲۰۱۸ بهترین زمان جهت معرفی این محصول خواهد بود و باید در این ماه منتظر معرفی آن ها باشیم.

نظر شما درباره این اسمارت فون اندرویدی چیست؟ نظرات خود را با ما در بخش نظرات پایین همین صفحه  در میان بگذارید…