آی تی افزار : وبگردی در بیشتر موارد با کلیک‌های بسیار زیاد همراه است؛ زیرا شما در هر سایتی برای مشاهده‌ متن کامل یک خبر ‌باید روی عنوان آن کلیک کنید و به همین ترتیب از صفحه‌ای به صفحه‌ دیگر بروید و آن‌قدر این کار را انجام دهید تا از وبگردی خسته شده و دست از آن بکشید…

تا به ‌حال به وبگردی بدون کلیک ماوس فکر کرده‌اید؟ به‌نظر شما مشاهده‌ متن کامل اخبار یا حتی مراجعه به لینک‌های موردنظر بدون کلیک روی آنها و بدون باز کردن یک صفحه‌ جدید، چه لذتی خواهد داشت؟ مطمئنا یکی از کمترین نتایج آن، افزایش صفحات مشاهده شده در مدت زمان کوتاه‌تری است. به‌عبارت دیگر شما قادر خواهید بود صفحات بیشتری را با صرف زمان کمتری ببینید. اگر دوست دارید این روش وبگردی را تجربه کنید ‌باید به روش زیر عمل کنید:

۱ ـ مرورگر کروم را اجرا کرده و  افزونه‌ HoverReader را روی آن نصب کنید.

۲ ـ‌ پس از نصب افزونه‌ فوق روی مرورگر کروم، چنانچه نشانگر ماوس خود را روی هریک از لینک‌های موجود در صفحات وب قرار دهید، محتوای آن لینک به‌صورت یک پنجره برای شما به‌نمایش درخواهد آمد و می‌توانید به مشاهده‌ آن بدون باز کردن لینک بپردازید.

توجه: نمایش محتوا با این افزونه به کمک فونت افزونه در اندازه‌ بزرگ صورت می‌گیرد و شما می‌توانید با ثابت نگهداشتن نشانگر ماوس روی لینک مورد نظر، با استفاده از تاچ‌پد ماوس، اسکرول ماوس یا کلیدهای جهت بالا و پایین، صفحه‌ محتوا را به بالا و پایین حرکت دهید.

همچنین هنگامی که نشانگر ماوس را از روی لینک بردارید، پنجره‌ به‌نمایش درآمده نیز به‌طور خودکار بسته می‌شود و با قرارگرفتن مجدد نشانگر ماوس روی هر لینک دیگری این پنجره با محتوای لینک مورد نظر مجددا به‌نمایش درمی‌آید.