معرفی 10 ربات پر کاربرد تلگرام

امروزه تلگرام به یکی از محبوب ترین و کاربردی ترین پیام رسان ها تبدیل شده است که قابلیت های زیادی نیز دارد . یکی از این قابلیت ها، بات های این پیام رسان است. تنوع ربات های تلگرام بسیار زیاد است که ما در این جا به معرفی برخی از پر کاربردترین های آن می پردازیم.

1- ربات weatherman_bot@

با استفاده از این ربات با کوتاه ترین زمان و آسان ترین روش می توانید از چگونگی وضعیت آب و هوا و کیزان دمای محل سکونت خود یا هر جای دنیا مطلع شوید.

2- ربات Voicybot@

این ربات امکان تبدیل ویس به پیام متنی را فراهم می کند. البته برای استفاده از این ربات شما باید به انگلیسی صحبت کنید. اما ربات تبدیل زبان فارسی به نوشتار را هم به صورت فینگیلیش خیلی بی کیفیت انجام نمی دهد.

 

3- ربات gamebot@

این ربات لیستی از بازی های جالب تلگرام را برای شما می آورد که اگر اهل بازی های ساده و سرگرم کننده هستید، این ربات برای شماست J

4- ربات Bold@

با استفاده از این ربات می توانید عبارات و کلمات مد نظرتان به صورت بولد شده در بیاورید. برای مثال اگر بخواهید به عنوان مثال کلمه HI  را به صورت بولد شده یا توپر بنویسید کافیست عبارت @Bold hi  را تایپ کنید و بعد گزینه Bold  را از لیست انتخاب کنید، به این صورت کلمه Hi  به صورت توپر برای شما ارسال می شود.

5- ربات melobot@

این ربات برای دانلود کردن آهنگ ها به شما کمک می کند. برای استفاده از این ربات کافیست نام خواننده یا آهنگ مورد علاقه خود را در قسمت start تایپ کنید تا لیستی از اهنگ های خواننده های مورد نظر برایتان نشان داده شود. و امکان دانلود با دو کیفیت نیز برایتان فراهم است.

6- ربات JayBeelnstaDlBOt@ ( ربات دانلود از اینستاگرام)

برای دانلود ویدئوها و تصاویر منتشر شده در اینستاگرام می توانید از این ربات استفاده کنید. برای استفاده از این ربات باید آدرس پست یا استوری مد نظر خود را از اینستاگرام کپی کنید و آن را در ربات ارسال کنید.

7- ربات Spambot@

ممکن است در تلگرام ریپورت شوید. بعد از ریپورت شدن باید مدتی صبر کنید. بعد از آن می توانید در ربات رفع ریپورت تلگرام درخواستی برای رفع ریپورت ارسال کنید.

8- ربات AFTranslatebot@

با استفاده از این ربات می توانید متنهای خود را به 30 زبان زنده دنیا ترجمه کنید. برای استفاده از این ربات کافیست متن مورد نظر خود را در قسمت استارت ربات تایپ کنید.

9- ربات Airtrack_bot@

از این ربات می توانید برای اطلاع از پروازها استفاده کنید. برای استفاده از این ربات کافیست فرودگاه مبدا، مقصد خود و تاریخ پرواز را وارد کنید تا این ربات اطلاعات کامل را برای شما ارسال کند.

10- ربات wikipediarobot@

حتما با وبسایت ویکی پدیا آشنا هستید . اگر نیاز دارید بعضی از اطلاعات این سایت را در مورد موضوعی خاص با دوستان خود به اشتراک بگذارید این ربات برای شماست J . کافیست @wiki را بزنید و عبارت مورد نظر را در ادامه آن وارد کرده و لینک را انتخاب کنید . در این حالت، ویکی پدیا به لیست گفتگوی شما ارسال می شود.

 

دیدگاهتان را بنویسید