با تیم آی تی افزار بیشتر آشنا شوید ، وبسایت آی تی افزار یکی از چند ده سایت میان رده تیم هیوج تگز است که دارای دو سهامدار اصلی یکی مدیر کل هیوج تگز جناب سیاوش احمدزاده و دیگری CFO و Co-founder جناب محمد رحیمی مفرد است . دارای ۲ توسعه دهنده و ۳ نویسنده از تیم نویسندگان رسا می باشد که در قالب یک تیم برای مطالب و آموزش های سایت فعالیت می کنند ، یک تیم امنیتی و کانفیگ سرور اختصاصی بعلاوه یک مدیر برنامه می باشد ( ۷نفر اصلی و یک تیم فنی اوت سورس کارمیکنند)

هدف پروژه:

معقوله ای به نام Small business داریم که سال هااست درگیر آن هستیم ، هر Small Business  یا بیزینس کوچکی شامل یک سری آیتم می شود ، خب قطعا عشق یکی از آن هااست ، زیرا نسبت به درآمد کل مجموعه شاید اعدادی که ورودی می گیریم از این پروژه ها ناچیر باشد اما محتوا جذاب و فرهنگساز است که خود یکی از اهداف اصلی پروژه است. اما هرکاری کنیم باز پروژه تجاری بوده و برنامه خاص خود را دارد لذا تا حدی که کاربر راضی باشد پروژه حال و هوای تجاری خواهد گرفت.

مدت فعالیت: یک سال و نیم

تمرکز اصلی: ترفند اما به دلیل قرار دادن بسیاری از ترفند های مهم دنیای فناوری ، موبایل ها یا کلا گجت ها نیز اضافه شده اند

امیدواریم از رسانه فناوری آی تی افزار لذت ببرید