قدرت دستگاه اندرویدی خود را بسنجید:

قدرت دستگاه اندرویدی خود را بسنجید

قدرت دستگاه اندرویدی خود را محک بزنید. در این مطلب قصد داریم برترین برنامه های تست دستگاه انرویدی را معرفی کنیم. پس با ما باشید تا به قدرت دستگاه انرویدی خود پی ببرید.

حتما تا به حال این کنجکاوی را داشته اید که بدانید دستگاه شما چه قدرتی دارد و و حتما کنجکاو بوده اید که قدرت دستگاه انرویدی خود را با جدید ترین دستگاه های موجود در بازار مقایسه کنید.

یا اگر کمی حرفه ای تر باشید می توانید به میزان افزایش قدرت دستگاه خود پس از اورکلاک پی ببرید.

 

 

Quadrant

یکی از محبوب ترین ابزار های محک دستگاه های انرویدی است. این برنامه عملکرد اجزای مختلفی از دستگاه شما را بررسی می کند که می توان به cpu و memory و I/O اشاره نمود. یک دیگر از ویژگی های خوب این برنامه رایگان بودن آن است.

قدرت دستگاه اندرویدی خود را بسنجید

همچنین این برنامه قادر است عملکرد گرافیک ۲D و ۳D را نیز بررسی کند. اما پیشنهاد میشود برای این کار از یک ابزار اختصاصی کمک بگیرید.

قدرت دستگاه اندرویدی خود را بسنجید

 

پس از برسی دستگاه شما با این برنامه که کمتر از چند دقیقه طول خواهد کشید در پایان نموداری به شما نشان داده خواهد شد که دستگاه انرویدی شما را با دستگاه های محبوب مقایسه خواهد کرد.

قدرت دستگاه اندرویدی خود را بسنجید

 

 

 

AnTuTu

AnTuTu نیز یکی از بهترین و معروف ترین برنامه های بنچمارک برای اندروید است. یکی از ویژگی های خوب این برنامه قابلیت تست سفارشی است که به وسیله آن می توانید فقط به عنوان مثال از cpu تست بگیرید که ویژگی کاربردی می باشد.

 

قدرت دستگاه اندرویدی خود را بسنجید 

آزمون چند دقیقه طول می کشد، که بعد از آن شما می توانید نمرات خود را در برگه امتیاز ها (Scores) مشاهده و برای مقایسه با دیگر دستگاه ها زبانه رتبه بندی (Ranking) را لمس کنید.

قدرت دستگاه اندرویدی خود را بسنجید

این برنامه را برای بدست آوردن رتبه و اطلاعات مربوط به دستگاه انرویدیتان پیشنهاد می کنم.

 

دانلود از بازار