فیس بوک و توییتر در حال پاک سازی ویدیو های حادثه ی تروریستی نیوزیلند هستند.
بمب خبری جهان در چند روز گذشته ی جهان ، حمله ی تروریستی به دو مسجد در نیوزیلند بوده است. در این حادثه ی دردناک و غم انگیز ، چهل و نه نفر از کسانی که در این دو مسجد حضور داشتند به طور فجیعی کشته شدند. در چند روز گذشته فیلم های متعددی از این حادثه ی تیر اندازی و کشته شدن افراد در فضای مجازی به ویژه فیس بوک و توییتر منتشر شده است که احساسات بینندگان را جریحه دار کرده است. پس از گزارش های زیادی که به فیس بوک و توییتر رسید آن ها تصمیم به حذف و پاک سازی فیل هایی کردند که مربوط به این حادثه ی دردناک بوده اند.

فیسبوک ، توییتر ،یوتیوب و اینستاگرام پست های مربوط به حادثه ی تروریستی نیوزلیند را پاک کردند

مدیران فیسبوک اعلام کردند: پس از آن که گزارش ها و هشدار های زیادی از سوی پلیس و افراد دیگر دریافت کردیم به سرعت فیلم های مربوط به این جنایت را هم در فیس بوک و هم در اینستاگرام حذف کردیم و حساب فرد منتشر کننده ی این فیلم را نیز از دسترس خارج کردیم.
همچنین مدیران توییتر و یوتیوب نیز با محکوم کردن این حادثه ی تروریستی اعلام کردند که هر گونه پست مرتبط با این موضوع حذف و اکانت فرد منتظر کننده نیز به طور دائم از دسترس خارج خواهد شد.
همچنین مدیران این شبکه های غول پیکر اعلام کردند که به طور کلی هر پستی که در حمایت از تروریست باشد و احساست انسان ها را جریحه دار کند را از دسترس خارج خواهد کرد. بنابراین منتظر حرکات سخت گیرانه ی فیسبوک ، توییتر ، یوتیوب و اینستاگرام باشید.