اگر شما هم یکی از کاربران ربات استوری افزایش فالوور اینستاگرام بوفالو هستید ممکن است به این مورد بر خورده باشید که ربات شما در طول روز متوقف شود، این مورد که دلیل اصلی آن به فالوورهای فیک کاربران هدف یا پروکسی ها برمیگردد یک راه حل بسیار ساده دارد لذا به تمامی کاربران پیشنهاد می شود که جهت کسب بیشترین بازدهی حداقل روزی ۱ الی ۳ بار وارد ربات شده و متوقف یا فعال بودن ربات را بررسی کنند که در ابتدا نحوه بررسی کار کردن ربات را در زیر به شما آموزش خواهیم داد.

مرحله اول: ( در کامپیوتر / نسخه دسکتاپ ) وارد پنل کاربری خود شوید ( از آدرس https://bot.boofollow.com ) و بر روی گزینه تنظیمات ربات در منوی سمت راست کلیک نمایید. ( در تصویر زیر با فلش قرمز نشان داده شده است )

مرحله دوم: در صفحه تنظیمات ربات بر روی گزینه ” تنظیمات ” کلیک نمایید. ( با فلش قرمز در تصویر زیر تمایش داده شده است )

مرحله سوم: در صفحه تنظیمات پیج مدنظر خود می توانید در سمت چپ و بالای صفحه گزارش های آخر فعالیت های ربات را ببینید که در کنار آن ها زمان این فعالیت ها نیز نوشته شده است که باید حتماً ” بین ۱ ثانیه الی ۱۰ دقیقه باشد ” و در غیر این صورت به این معنی است که ربات شما غیرفعال شده است. اگر بیش از ۱۰ دقیقه گذشته بود از آخرین فعالیت رباتتان می توانید از مراحل زیر برای فعالسازی مجدد ربات خود استفاده نمایید.

به صفحه تنظیمات ربات بازگردید ( گزینه سوم در منوی راست صفحه )

اینبار بجای کلیک بر روی گزینه ” تنظیمات ” بر روی گزینه ” بیشتر ” کلیک نمایید.

و سپس بر روی گزینه ورود مجدد کلیک نمایید ( در تصویر زیر با فلش نمایش داده شده است )

سپس صفحه بصورت پاپ باکس برای شما باز خواهد شد که در آن یوزرنیم، پسورد و پروکسی استفاده شده برای ربات شما نمایش داده شده است. بدون آن هیچ تغییری در آن ها دهید فقط و فقط گزینه ” اضافه کردن اکانت ” را بزنید تا مجدداً پیج شما ثبت شود و صبر کنید تا پیام “ با موفقیت انجام شد ” نمایش داده شود.

پس از انجام این فرآیند فقط کافی است مجدداً وارد صفحه تنظیمات ربات ( گزینه سوم در منوی سمت راست ) شوید و بر روی ” دکمه توقف ” کلیک نمایید تا تبدیل به ” دکمه شروع ” شود و بعد مجدداً بر روی ” دکمه شروع ” کلیک نمایید تا تبدیل به ” دکمه توقف “ شود که با این کار ربات شما خاموش و روشن ( رفرش ) می شود و فعالیت ربات شما مجدداً آغاز می شود و می توانید بازدهی عالی از ربات دریافت نمایید.