به احتمال زیاد شما نیز از جدال و مشکل پیش آمده بین کمپانی گوگل و هوآوی خبر دارید! گوگل مدتی است که خبر از تحریم کمپانی هوآوی داده است که طبیعتاً با توجه به اینکه سیستم عامل و آپدیت های گوشی های هوآوی از گوگل می باشد برای این برند به شدت مشکلساز شده است. در این مطلب به وضعیت موبایل های هوآوی می پردازیم پس با رسانه فناوری آی تی افزار همراه باشید.

سؤال اصلی کاربران: چه بلایی سر گوشی های هوآوی یا آنر که خریده ایم  می آید؟

گوگل تأیید کرده است که این تحریم شامل محصولات فعلی هوآوی نمی شود و هوآوی/آنر و کاربران آن قادر به استفاده از سیستم عامل اندروید فعلی خود بدون مشکل و بصورت عادی می باشند.

سؤال دوم کاربران: آیا برای گوشی های هوآوی و آنر ما آپدیت اندروید می آید؟

متأستفانه تا جایی که مشخص است احتمال خیلی کمی وجود دارد که گوگل آپدیت جدیدی برای موبایل های جدید یا قدیم هوآوی ارائه دهد لذا کار هوآوی برای آپدیت دیوایس های خود بسیار سخت خواهد شد با در نظر گرفتن این موضوع که بسیاری از کدها و سورس های سیستم عامل جدید را در اختیار نخواهد داشت.

سؤال سوم کاربران: سرانجام محصولات آینده هوآوی چیست؟

طبیعتاً هوآوی یا آنر قادر به ارائه گوشی اندرویدی با پشتیبانی و آپدیت گوگل نخواهد بود حال این می تواند تغییری در سیستم عامل باشد و یا راهکاری جدید برای استفاده از اندروید و حتی شاید عدم تولید و عرضه موبایل جدید مادامی که این مشکل بصورت قانونی برطرف شود.

نظر شما درباره این تحریم ها و مشکلات بین 2 کمپانی چیست؟ یادتان باشد که هوآوی/آنر کمپانی سوم تولید گوشی های هوشمند در جهان است و کاربران بسیار زیادی دارد لذا این جدال برای هر 2 برند دردسرساز است که البته هرگز قدرت سوپر کمپانی گوگل را نمی توان دست کم گرفت! نظرات و سؤالات خود را با ما و دیگر کاربران در پایین همین صفحه درمیان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید