سامسونگ مشکلات مربوط به اثر انگشت گوشی های گالکسی s 10 و s 10 + را حل می کند.

S 10 و S 10 + دو گوشی جدید سامسونگ هستند که از جدید ترین فناوری اسکرین برخوردار هستند. قابلیت اثر انگشت برای این دو گوشی طوری طراحی شده که بر روی صفحه ی نمایش یا lcd قرار گرفته است. اما برخی از مشتریان و خریداران این محصولات سامسونگ گزارش هایی از مشکلات این قابلیت سامسونگ را به گوش مالکان و سازندگان این محصول رسانده اند. حال سامسونگ به این مسئله واکنش نشان داده است.

سامسونگ مشکلات اثر انگشت گالکسی s10 را برطرف می کند

سامسونگ مشکلات اثر انگشت گالکسی s10 را برطرف می کند

غول کره ای اعلام کرد که این مشکل می تواند دلایل مختلفی داشته باشد. بیشتر گزارش هایی که به دست ما رسیده است از کاربرانی بوده است که گوشی را در محیط کاملا خشک استفاده کرده اند. همچنین این مشکل زمانی ایجاد شده است که دست کاربران کاملا خشک بوده است و یا زمانی تفاق افتاده است که زخمی بر روی انگشت دستتان وجود داشته است.

سامسونگ ببرای حل این مشکل اعلام کرده است که به زودی آپدیت جدیدی از این دو گوشی پرچم دار خود ارائه خواهد داد تا این مشکل نیز مرتفع گردد و بار دیگر رضایت کاربران خود را به دست بیاورد.

گر چه این مشکل همه ی گوشی های گالکسی s 10 را در بر نمی گیرد اما سامسونگ قصد دارد با این کار تمام معایب گوشی های گزارش شده از گوشی های خود را برطرف کرده تا همچنان در بازار موبایل بی رقیب بماند.