سامسونگ ده سالگی گالکسی را جشن می گیرد.
دهمین سالگرد و دهمین نسخه از گوشی های سی گالکسی سامسونگ در راه هستند و این شرکت بزرگ قصد دارید با برگزاری جشن و نمایشگاه در شهر های مختلف ، آن را جشن بگیرد.

سامسونگ ده سالگی گالکسی را جشن می گیرد
در این همایش ها که در شهر های مختلف برگزار خواهد شد ، سامسونگ به طرفداران خود اجازه می دهد تا با جدید ترین تولیدات این شرکت آنش شوند و درباره ی آن ها اطلاعات کسب کنند. چهار شهر اولی که میزبان این نمایشگاه ها خواهند بود عبارت اند از : نیویورک ، میامی ، بوس آنجلس و آستن. پس از این چهار شهر به تدریج این نمایشگاه در دیگر شهر های بزرگ جهان نیز برگزار خواهد شد. در این نمایشگاه ها تعدادی کارشناس محصولات سامسونگ حضور خوانهد داشت و توضیحاتی به طرفدارانی که در آن جا حضور می یابند ارایئه خواند کرد. همچنین سامسونگ به طرفداران خود این امان را می دهد که محصولات را در دستان خود بگیرند و با آن ها کار کنند تا با آن ها بیشتر آشنا شوند و سالات احتمالی را از کارشناس های سامسونگ بپرسند.

سامسونگ ده سالگی گالکسی را جشن می گیرد
همچنین سامسونگ قصد دارد برای جذاب تر کردن این نمایشگاه از هنرمندان محلی و ملی نیز استفاده کند که مطمئنا مورد استقبال واقع خواهند شد. در این نمایشگاه شما می توانید ایده های خلاقانه ی خود را نیز به سامسونگ ارائه کنید و با دوربین فوق العده قدرتمند گلکسی اس ۱۰ سلفی بگیرید و آن ها را ذخیره و چاپ کنید و همراه خود از نمایشگاه ببرید. در این نمایشگاه محلی برای گیمر ها قرار دهده می شود تا با جدید ترین بازی های روز نیز آشنا شوند و در کنار یکدیگر به بازی و رقابت بپردازند. علاوه بر این محلی برای تست سلامتی مشتریان و طرفداران تعبیه شده است که در آن افراد می توااند با استفاده از ساعت های مچی سامسونگ به بررسی وضعیت جسمانی و سلامت خود بپردازند.