اگر شما هم کاربر اینستاگرام باشید طبیعتاً برایتان پیش آمده است که با یک اکانت ربات روبرو شده باشید، این ربات ها از سال ها پیش فعالیت خود را شروع کرده اند که فعالیت هایی از قبیل لایک، فالو، آنفالو، کامنت، کامنت لایک یا حتی ارسال دایرکت را به صورت اتوماتیک با پیج کاربران آن انجام می دهند که سبب افزایش فالوور یا حداقل مخاطب آن پیج می شود. در ادامه این مطلب از رسانه فناوری آی تی افزار قصد داریم نسل جدید این ربات ها یعنی ربات مشاهده استوری انبوه اینستاگرام را برای شما عزیزان معرفی کنیم پس همراه ما باشید.

ربات مشاهده استوری انبوه اینستاگرام:

این ربات با پارامترهای مختلفی کار می کند و آخرین نسل تبلیغات اینستاگرام سال ۲۰۲۰ می باشد. توسط این ربات، پیج شما هر روز قادر به مشاهده حداقل ۲۰۰٫۰۰۰ استوری فالوورهای هدف شما خواهد بود! بله ۲۰۰ هزار استوری در روز که البته در آخرین آپدیت یک امکان را هم اضافه کرده است. از بین این چند صد هزار استوری که مشاهده می کند تمامی استوری هایی که نظرسنجی گزینه ای دارند را بصورت رندم جواب می دهد و همچنین در نظرسنجی های ” Aske me a Qestion ” نیز با متن دلخواه شما شرکت خواهد کرد! که تعداد آن ها بین روزی ۵٫۰۰۰ الی ۴۰٫۰۰۰ نظرسنجی در روز می باشد. مطمئناً از این تعداد کاربر، افراد زیادی به سمت پیج شما جذب خواهند شد و آن را فالو خواهند کرد.

چگونه این ربات را برای پیج خود راه اندازی کنیم؟!

این ربات نسخه های خارجی متعددی دارد اما چون جدید است فعلاً در ایران صرفاً توسط مجموعه تبلیغاتی بوفالو ارائه می شود. استفاده از آن بی ریسک است و اینستاگرام هرگز بخاطر مشاهده استوری پیجی را بن نمی کند و برای استفاده نیز فقط کافی است وارد سایت شوید و ثبت نام کنید یا با پشتیبانی در صورت نیاز به مشاوره در ارتباط باشید.

| صفحه اصلی ربات

| صفحه مستقیم ثبت نام