آی تی افزار: تلگرام پلاس  که با نام هایی از قبیل مسنجر پلاس یا پیامرسان پلاس هم از آن یاد می شود یک نسخه غیر رسمی تلگرام است که با استفاده از API پیامرسان تلگرام به شما امکاناتی فراتر از نسخه رسمی آن می دهد. اما با توجه به مشکلات امنیتی یا حتی مشکلات دسترسی های فعلی این اپلیکیشن بسیاری می خواهند از آن خارج شوند اما نحوه انجام این کار را بلد نیستند. لذا در این مطلب از رسانه فناوری آی تی افزار با ما همراه باشید تا بصورت کاملاً تصویری و ساده نحوه انجام این کار را مشاهده نمایید.

لازم به ذکر است که حذف اکانت تلگرام ( در کل و با تمامی اطلاعات ) با خروج از تلگرام پلاس / Telegram Plus دو موضوع متفاوت است. اگر اکانت تلگرام خود را حذف کنید دیگر راهی برای بازگشت وجود نخواهد داشت و تمامی کانال ها، چت ها و … بصورت کامل حذف می شوند. اما در خروج از حساب کاربری تلگرام در اپلیکیشن تلگرام پلاس  شما صرفاً از این پیامرسان خارج شده اید و هرگاه با هر دستگاه دیگری وارد شوید تمامی اطلاعات شما حفظ شده و موجود می باشند.

حذف اکانت تلگرام پلاس:

مرحله اول (خروج از تلگرام پلاس): ابتدا اپلیکیشن تلگرام پلاس را در موبایل خود باز کنید. سپس با صفحه ای مشابه تصویر زیر مواجه خواهید شد که در بالای سمت چپ آن یک آیکون 3 نقطه قرار دارد که با فلش نمایش داده شده است. بر روی آن کلیک نمایید تا منوی تلگرام پلاس برای شما باز شود.

مرحله دوم (خروج از تلگرام پلاس): سپس منویی کشویی از سمت چپ باز می شود که در پایین آن گزینه Settings وجود دارد که در تصویر زیر مشخص است. بر روی آن کلیک نمایید تا وارد صفحه “تنظیمات” شوید.

مرحله سوم (خروج از تلگرام پلاس): در صفحه تنظیمات یا همان Settings نیز می توانید در بالا سمت راست یک آیکون 3 نقطه را مشاهده نمایید که باید بر روی آن کلیک کنید. پس از کلیک بر روی آن یک منو برای شما باز خواهد شد که دارای 2 گزینه است.

مرحله چهارم (خروج از تلگرام پلاس): در این منو گزینه Log Out یا خروج وجود دارد که با کلیک بر روی آن یک پیام می آید که از شما بابت خروج از تلگرام سؤال می پرسد تا مطمئن شود و سپس با زدن گزینه Yes / بله می توانید به سادگی از اکانت تلگرام خود در تلگرام پلاس خارج شوید!

و تمام…! به همین سادگی شما از تلگرام پلاس خارج شده اید و هیچ اطلاعاتی از اکانت شما حذف نشده است. شما با ورود مجدد با هر نسخه ای از تلگرام می توانید مجدداً از حساب خود استفاده نمایید.

همچنین اگر تمایل به حذف اکانت تلگرام بصورت کامل دارید در این آموزش قادر به انجام اینکار می باشید. ( حذف اکانت کامل تلگرام )

سؤالات، مشکلات و پیشنهادات خود را با منخصصین ما و دیگر کاربران در پایین همین صفحه درمیان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید