افزایش کیفیت عکس های اپل تا سال ۲۰۲۰

آی تی افزار: شرکت اپل برای بهبود عکس های آیفون ممکن است فراتر از اضافه کردن یک دوربین عقب سوم باشد. زیرا امروزه اضافه کردن دوربین عقب به گوشی های هوشمند امری طبیعی محسوب می شود و اکثر برندهای پیشرو در صنعت گوشی از این تکنولوژی برای راضی نگه داشتن مشتریان خود استفاده می کنند.

شرکت اپل در جدیدترین تصمیم خود می خواهد کیفیت عکس های گرفته شده با گوشی این شرکت ها بهبود ببخشد. این درحالی است که شرکت اپل یکی از با کیفیت ترین شرکت ها در زمینه دوربین های گوشی می‌باشد و یکی از مهمترین علل هوایی که باعث جذب مخاطب به سوی این شرکت می‌باشد همین کیفیت دوربین های عکاسی می‌باشد .
منابع بلومبرگ می گویند که غول تکنولوژی در حال توسعه یک سیستم دوربین ۳D است که از اسکنر لیزری استفاده می کند تا اطلاعات عمقی را در فواصل بسیار بزرگتر از سیستم نمایش نقطه ای که در شناسه چهره در آیفون های فعلی استفاده می شود استفاده کند.

تحول تا سال ۲۰۲۰

این تکنولوژی باعث تحول در زمینه دوربین های گوشی می باشد که باعث عکاسی با جزئیات بهتر و بالاتر  میشود زیرا در دوربین های معمولی این امکان وجود ندارد و به این ترتیب کیفیت عکس های گرفته شده به شدت افزایش می یابد.  همچنین به عکس هایی که در حال حاضر بر روی نرم افزار برای تشخیص اشیای پیش زمینه طراحی شده اند، کمک می کند.
طبق گفته یکی از منابع های داخلی این شرکت ،ادعا کرده است که شرکت اپل با غول صنعت عکاسی یعنی شرکت سونی برای ارائه ازمایشی این نسل از لنز صحبت های کرده است

اگر شایعه دقیق باشد، اپل می تواند اواخر سال ۲۰۲۰ آیفون های با کمک لیزر را معرفی کند.  شرکت اپل می تمایل داشت که ارتقاء آن را در سال ۲۰۱۹ انجام دهد، اما به دلایل نامعلومی آن را به تأخیر انداخت. اما در سال ۲۰۱۹ اپل تمامی محصولات خود را ارتقاء داده است مثلا اضافه کردن دوربین سوم یا اضافه کردن حسگر نسل جدید برای بهبود شناسایی صورت و همچنین جدیدترین نسل پورت های usb برای دریافت شارژ سریع تر همچنین ارتقاء ipadهای معمولی.

تغییرات جدید  اپل در سال ۲۰۱۹

برخی از منابع از برنامه ریزی اپل برای انتشار  ios13 خبر می‌دهند که در این نسخه بستری از مشکلات پرداختی حل می شود. همچنین در این نسخه صحبت از حالت تاریکی برای صفحه نمایش هست که این حالت، یک حالت ایده‌آل برای صفحه نمایش های OLED می‌باشد که امروزه در اکثر مدل های آیفون به کار گرفته می‌شود.  و این حالت  همچنین در جدیدترین صفحه های ipad هم به کار گرفته میشود.

همچنین تغییراتی در صفحه مدیریت فایل ها و ویدیو ها و خدمات برنامه ریزی به وجود امده است. که تمامی این تغییرات در جهت حفظ علاقه مشتریان به این شرکت می‌باشد زیرا شرکت اپل میداند برای حفظ فروش و خدمات خود به مشتریان باید دائما به روز باشد و تغیرات مناسب با خواسته مشتریان در محصولات خود انجام دهد تا مشتریان تمایل به گرفتن خدمات از این شرکت را داشته باشند