آی تی افزار: پیش از این نیز در رسانه فناوری آی تی افزار بارها به اپلیکیشن غیر رسمی تلگرام هاتگرام پرداخته بودیم. کاربران با مشکلات زیادی در دانلود این پیامرسان همراه بوده اند و همواره آی تی افزار نیز استفاده از نسخه های غیررسمی تلگرام را بابت مسائل امنیتی پیشنهاد نمی دهد. اما اگر قصد استفاده از آن را دارید می توانید ترفند استفاده از آن بر روی ویندوز را در این مطلب یاد بگیرید. در ادامه مطلب همراه ما باشید.

بارها پیام هایی حاوی این سؤال برای ما ارسال شده است که ” آیا هاتگرام نسخه ویندوز دارد؟ ” منظور از نسخه ویندوز یک نرم افزار با پسوند .exe می باشد که بصورت کاملاً مستقیم بر روی کامپیوتر ویندوزی شما نصب شود. جواب این سؤال خیر است، هاتگرام بصورت مستقیم نسخه ویندوز ندارد اما ترفندی است که شما با استفاده از آن نه تنها به هاتگرام در ویندوز / کامپیوتر خود دسترسی پیدا می کنید، بلکه تمامی نرم افزارهای اندرویدی را نیز می توانید بر روی سیستم خود نصب کنید که شامل بقیه تلگرام های غیر رسمی و خود نسخه رسمی تلگرام نیز می شود.

برای اینجام این کار در ابتدا نیاز است یک نرم افزار شبیه ساز اندروید را بر روی کامپیوتر خود نصب نمایید. یکی از معتبرترین و بزرگترین شبیه ساز های جهان نرم افزار رایگان BlueStacks می باشد. که آموزش نصب + لینک های دانلود آن پست زیر برای شما عزیزان قرار داده شده است:

| هاتگرام برای کامپیوتر با استفاده از بلو استکس

طبق آموزش بالا هم قادر به نصب بلو استکس هستید و هم می توانید هاتگرام را بر روی آن نصبت نمایید و در ویندوز از آن استفاده کنید. همچنین سؤالات، مشکلات و پیشنهادات خود را با ما در پایین همین صفحه درمیان بگذارید.