آی تی افزار: بارها در نظرات مطالب سایت از ما سؤال شده که آیا اپلیکیشن تلگرام غیررسمی طلایی یا همان طلگرام نسخه مخصوص ویندوز و کامپیوتر دارد؟ یعنی بصورت فایل .exe و قابل نصب مستقیم بر روی کامپیوتر. جواب این سؤال خیر است. نرم افزار تلگرام طلایی برای ویندوز یا کامپیوتر نسخه خاص ندارد اما به ترفندهایی که پیش از این نیز برای شما عزیزان قرار داده ایم می توان این نرم افزار را بر روی ویندوز نصب کرد. با رسانه فناوری آی تی افزار همراه باشید.

برای نصب نرم افزاری مثل تلگرام طلایی یا هر نرم افزار apk یا اندرویدی بر روی کامپیوتر می توان از یک شبیه ساز اندروید برای ویندوز استفاده کرد. شبیه ساز اندروید یک نرم افزار تحت ویندوز است که به شما قابلیت نصب تمامی اپلیکیشن ها و حتی بازی های سیستم عامل اندروید را بر روی ویندوز ارائه می دهد. یکی از معتبرترین و معروف ترین شبیه سازهای اندروید که پیش از این نیز آن را معرفی و نحوه نصب و لینک دانلود آن را برای شما عزیزان قرار داده بودیم شبیه ساز اندروید BlueStacks می باشد. این شبیه ساز با رابط کاربری جذاب و بسیار ساده قابلیت نصب مستقیم نرم افزارهای اندروید، نصب از کافه بازار و نصب ازگوگل پلی و دیگر مارکت های اندرویدی را به شما می دهد.

شما می توانید با نصب این نرم افزار بر روی ویندوز خود از اپلیکیشن هایی مثل تلگرام طلایی یا همان طلگرام نیز بهره ببرید و همچنین دیگر اپلیکیشن های غیر رسمی تلگرام نیز در این شبیه ساز قابل نصب هستند. برای مشاهده آموزش نصب و لینک دانلود این نرم افزار وارد صفحه زیر شوید:

| شبیه ساز BlueStacks + آموزش نصب

همچنین اگر صرفاً این کار را برای تلگرام طلایی انجام می دهید فقط کافی است طبق ( این آموزش – کلیک کنید ) پیش بروید تا هم این شبیه ساز را نصب نمایید و هم یادبگیرید که چگونه تلگرام طلایی را بر روی ویندوز نصب کنید. سؤالات، مشکلات و پیشنهادات خود را نیز در پایین همین صفحه می توانید با متخصصین ما و دیگر کاربران در میان بگذارید.