آی تی افزار: بدون شک اگر با تلگرام های غیر رسمی کار کرده باشید موبوگرام را هم میشناسید. این اپلیکیشن یکی از اصلی ترین نسخه های غیررسمی پیامرسان تلگرام می باشد. همانطور که ممکن است بدانید، موبوگرام نسخه ویندوز یا مک و بصورت دسکتاپ نداشته است لذا برای انجام این کار باید طبق آموزش زیر عمل کرده و ترفند خاصی را پیاده کنید که به شما اجازه نصب ” هرگونه ” اپلیکیشن اندرویدی را بر روی کامپیوتر می دهد. با رسانه فناوری آی تی افزار همراه باشید.

در مرحله اول شما نیاز به نصب نرم افزار شبیه ساز اندروید BlueStacks را دارید که در این لینک قادر به انجام این کار می باشید:

| لینک آموزش دانلود شبیه ساز اندروید BlueStacks بر روی کامپیوتر

اگر مراحل مذکور در مطلب بالا را انجام داده اید نوبت به نصب اپلیکیشن بر روی BlueStacks می باشد. این فرآیند بسیار ساده است و شامل تمامی اپلیکیشن های اندرویدی است. نرم افزار BlueStacks را باز کرده و با صفحه ای تقریباً مشابه صفحه زیر ( با توجه به ورژن بلواستکس ) :

همانطور که می توانید در تصویر بالا مشاهده کنید در این نرم افزار گزینه Browser یا همان مرورگر وجود دارد. بر روی آن کلیک نمایید تا باز شود و پس از آن وارد سایت Google.com شوید.

در مرحله بعدی در گوگل می توانید هر اپلیکیشن اندرویدی را سرچ کنید و به نصب آن بپردازید اما پیشنهاد ما به شما در ابتدا نصب دو مارکت اصلی ایرانی و خارجی اندروید می باشد. یعنی جستجو کنید:

  • دانلود گوگل پلی برای اندروید
  • دانلود کافه بازار برای اندروید

پس از نصب این ۲ ، وارد یکی از آن ها شده و هر اپلیکیشنی را که تمایل دارید بر روی دسکتاپ شما باشد جستجو کنید.

اگر راه ساده را ترجیح میدهید از ابتدا با سرچ کردن عبارتی مثل: دانلود موبوگرام اندروید می توانید این نرم افزار را دانلود و نصب نمایید.

امیدواریم این آموزش برای شما مفید واقع شده باشد. نظرات، مشکلات و پیشنهادات خود را با ما در پایین همین صفحه درمیان بگذارید.