آی تی افزار: تبدیل فایل های ویدیو به فایل های صوتی و تغییر فرمت  فایل های ویدیویی ممکن است یکی از چالش هایی باشد که برای شما نیز پیش آمده باشد. نرم افزارهای پریمیوم یا پولی زیادی هستند که در این زمینه به شما کمک خواهند کرد اما در بین نرم افزارهای رایگان، انتخاب کمی سخت است. اکثریت نرم افزارهای کانورت ویدیو ( مبدل ویدیو ) بسیار تبلیغاتی و غیرکاربردی هستند و برخی از آن ها اصلاً فعالیت نکرده و به شکل یک بدافزار نیز می باشند. در این مطلب قصد داریم بهترین نرم افزار رایگان مبدل ویدیو را به شما عزیزان معرفی کنیم پس همراه رسانه فناوری آی تی افزار باشید.

دانلود نرم افزار Handbrake برای تبدیل ویدیو:

نرم افزار Handbrake را می توان به گزینه اول اکثریت کاربران حساب کرد! این نرم افزار که ۳ سیستم عامل ویندوز، مک و لینوکس را پشتیبانی می کند تحت نرم افزار و سیستم بوده و رنج بزرگی از فرمت های ویدیو و صوت را بصورت کامل پشتیبانی می کند. در ادامه قادر به مشاهده فرمت های معرفی شده جهت پشتیبانی در این نرم افزار را مشاهده نمایید:

دلیل محبوبیت مدل ویدیو HandBrake چیست؟

۲ دلیل پیشنهاد این نرم افزار به شما عزیزان وجود دارد.

– با رابطه کاربری جذاب و ساده کار کردن با آن بسیار آسان بوده و حتی اگر شما تجربه ای در تبدیل ویدیو هم نداشته باشید قادر به استفاده از این نرم افزار از ابتدای نصب می باشید.

– قابلیت گرفتن پیش نمایش ویدیو پیش از تبدیل! این امکان که بسیار مهم است به شما اجازه می دهد که شما ویدیو یا فایل صوتی مقصد و تبدیل شده را پیش از تبدیل ببینید یا بشنوید، با استفاده از این ابزار شما می توانید بدون اتلاف زمان قبل از هر تبدیلی از کیفیت و … آن اطمینان حاصل نمایید.

– لینک دانلود نرم افزار – ( ویندوز ۶۴ بیت – ۷ به بالا )

– لینک دانلود نرم افزار – ( ویندوز ۶۴ بیت – پرتابل )

– لینک دانلود نرم افزار – ( مک – ۶۴ بیت )

– لینک دانلود نرم افزار – ( لینوکس – فلت پک – ۶۴ بیت )

امیدواریم این مطلب برای شما مفید بوده باشد! نظرات، مشکلات و پیشنهادات خود را در پایین همین صفحه با ما در میان بگذارید.