آی تی افزار: لاگاتگرام یکی از اپلیکیشن های پیامرسان است که از API تلگرام استفاده کرده و نسخه ای غیر رسمی از این پیامرسان می باشد. در این مطلب از رسانه فناوری آی تی افزار قصد داریم برخی از امکانات این اپلیکیشن را بررسی کنیم و آن را برای اندروید دانلود نماییم، همچنین ترفند دانلود و نصب این اپلیکیشن بر روی دسکتاپ یا کامپیوتر را هم ارائه خواهیم داد.

در ابتدا برای اینکه بتوانید اپلیکیشن های اندروید را بر روی کامپیوتر خود نصب نمایید نیاز به یک شبیه ساز اندروید برای دسکتاپ دارید. پیشنهاد ما به شما استفاده از نرم افزار قدرتمند و ساده BlueStacks است که در صفحه زیر آموزش نحوه دانلود و نصب آن را برای شما قرار داده ایم. شما با این نرم افزار علاوه بر لاگاتگرام می توانید هر اپلیکیشن اندروید دیگر را بر روی کامپیوتر نصب نمایید. از تلگرام های غیر رسمی گرفته تا حتی بازی های اندرویدی… در ابتدا وارد صفحه زیر شوید اما صفحه فعلی را نبندید تا پس از نصب این نرم افزار بتوانید بصورت مستقیم لاگاتگرام را دانلود نمایید:

| لینک دانلود و آموزش نصب شبیه ساز اندروید BlueStacks

اگر مراحل مذکور در مطلب بالا را انجام داده اید نوبت به نصب اپلیکیشن بر روی BlueStacks می باشد. این فرآیند بسیار ساده است و شامل تمامی اپلیکیشن های اندرویدی است. نرم افزار BlueStacks را باز کرده و با صفحه ای تقریباً مشابه صفحه زیر ( با توجه به ورژن بلواستکس ):

همانطور که می توانید در تصویر بالا مشاهده کنید در این نرم افزار گزینه Browser یا همان مرورگر وجود دارد. بر روی آن کلیک نمایید تا باز شود و پس از آن وارد سایت Google.com شوید.

در مرحله بعدی در گوگل می توانید هر اپلیکیشن اندرویدی را سرچ کنید و به نصب آن بپردازید اما پیشنهاد ما به شما در ابتدا نصب دو مارکت اصلی ایرانی و خارجی اندروید می باشد. یعنی جستجو کنید:

  • دانلود گوگل پلی برای اندروید
  • دانلود کافه بازار برای اندروید

پس از نصب این ۲ ، وارد یکی از آن ها شده و هر اپلیکیشنی را که تمایل دارید بر روی دسکتاپ شما باشد جستجو کنید.

اگر راه ساده را ترجیح میدهید از ابتدا با سرچ کردن عبارتی مثل: دانلود لاگاتگرام اندروید می توانید این نرم افزار را دانلود و نصب نمایید.

برخی امکانات اپلیکیشن غیررسمی لاگاتگرام:

– تمامی امکانات نسخه اصلی و رسمی تلگرام

– امکان نصب کردن آن بصورت همزمان در کنار تلگرام اصلی

– داشتن صدها استیکر زیبا اضافه

– قابلیت تغییر رنگ ها و تم برنامه

– قابلیت استفاده از گوگل ایموجی

– گزینه مخفی کردن شماره تلفن همراه

– گزینه ای برای مخفی کردن اسکرین شات گفتگوها در چت مخفی

– قابلیت روح در Typing

و بسیاری از امکانات دیگر…

امیدواریم این آموزش برای شما مفید واقع شده باشد. نظرات، مشکلات و پیشنهادات خود را با ما در پایین همین صفحه درمیان بگذارید.