دانلود مستقیم از اینستاگرام یکی از امکاناتی است که در حال حاضر اینستاگرام از آن بصورت مستقیم پشتیبانی نمی کند اما هر پست عمومی در صورتی که باز باشد لینک خاص خود را خواهد داشت و با کپی کردن این کد و ترفند زیر شما قادر به دانلود از شبکه اجتماعی اینستاگرام می باشید. با رسانه فناوری آی تی افزار همراه باشید.

آموزش دانلود فیلم از اینستاگرام بدون نیاز به نصب نرم افزار یا اپلیکیشن:

در ابتدا پست مدنظرتان را باز نمایید و بر روی آیکون options یا سه نقطه در کنار پست که در تصویر زیر با فلش نمایش داده شده است کلیک نمایید:

سپس با یک منو شامل چندین گزینه بر روی صفجه مواجه خواهید شد. در این منو گزینه ای با عنوان Copy Link را در صورتی که پست از سمت صاحب آن باز باشد مشاهده خواهید کرد که  در تصویر زیر با فلش نمایش داده شده است. بر روی آن کلیک نمایید و منتظر تأیید کپی شدن آدرس باشید.

پس از کپی کردن لینک مطلب، یک مرورگر ( فایرفاکس،کروم، سافاری یا … ) باز نمایید و وارد سایت زیر شوید:

| دانلود از اینستاگرام ( دانلود فیلم و عکس از اینستاگرام ) – کلیک نمایید

کاری که سایت مذکور انجام می دهد تبدیل لینک مطلب به لینک مستقیم می باشد که پیوندی دیکد شده است. حال شما قادر به دانلود آن ویدیو یا عکس بدون دانلود هیج نرم افزاری می باشید. کاربران iOS در صورتی که با دانلود مشکلی دارند از نرم افزارهایی مثل FileMaster یا FileManager که قابلیت Browse دارند استفاده کنند. مشکلات، سؤالات و پیشنهادات خود را در پایین همین صفحه و بخش نظرات با ما و دیگر کاربران درمیان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید