آی تی افزار: یکی از محبوبترین مسنجرهای غیر رسمی تلگرام را که ممکن است بشناسید تلگرام پلاس می باشد که همواره با توجه به اینکه رسانه ما پوشش کاملی بر روی ترفندها و آموزش های تلگرام دارد درخواست ارائه آموزش های مرتبط با این مسنجر را نیز برای ما در بخش نظرات ارسال کرده اند. در این مطلب قصد داریم نحوه و آموزش نصب تلگرام پلاس را بر روی کامپیوتر ارائه دهیم. با رسانه فناوری آی تی افزار همراه باشید.

یک موضوع مهمی که وجود دارد این است که تلگرام پلاس یا همان پیامرسان پلاس دارای نسخه رسمی کامپیوتر نمی باشد که با پسوند .exe باشد. اما با ترفندی که در این مطلب یاد میگیرید قادر به نصب تلگرام پلاس و هر اپلیکیشن یا پیامرسان اندرویدی بر روی کامپیوتر خود می باشید. در ابتدا برای نصب اپلیکیشن های اندروید بر روی ویندوز نیازمند یک نرم افزار شبیه ساز اندروید می باشیم که معروفترین آن BlueStacks نام دارد.

پیش از خواندن ادامه این آموزش وارد لینک زیر شوید تا این شبیه ساز را دانلود  و بر روی کامپیوتر خود نصب نمایید:

| دانلود شبیه ساز اندورید BlueStacks

اگر مراحل مذکور در مطلب بالا را انجام داده اید نوبت به نصب اپلیکیشن بر روی BlueStacks می باشد. این فرآیند بسیار ساده است و شامل تمامی اپلیکیشن های اندرویدی است. نرم افزار BlueStacks را باز کرده و با صفحه ای تقریباً مشابه صفحه زیر ( با توجه به ورژن بلواستکس ):

همانطور که می توانید در تصویر بالا مشاهده کنید در این نرم افزار گزینه Browser یا همان مرورگر وجود دارد. بر روی آن کلیک نمایید تا باز شود و پس از آن وارد سایت Google.com شوید.

در مرحله بعدی در گوگل می توانید هر اپلیکیشن اندرویدی را سرچ کنید و به نصب آن بپردازید اما پیشنهاد ما به شما در ابتدا نصب دو مارکت اصلی ایرانی و خارجی اندروید می باشد. یعنی جستجو کنید:

  • دانلود گوگل پلی برای اندروید
  • دانلود کافه بازار برای اندروید

پس از نصب این ۲ ، وارد یکی از آن ها شده و هر اپلیکیشنی را که تمایل دارید بر روی دسکتاپ شما باشد جستجو کنید.

اگر راه ساده را ترجیح میدهید از ابتدا با سرچ کردن عبارتی مثل: دانلود تلگرام پلاس اندروید می توانید این نرم افزار را دانلود و نصب نمایید.