آی تی افزار: تلگرام دی آر یکی از اپلیکیشن های غیررسمی تلگرام بوده که با استفاده از API تلگرام قادر به ارائه امکانات بیشتر از نسخه اصلی می باشد. پیش از این نیز در آی تی افزار دلیل عدم پیشنهاد اینگونه اَپ ها را گفته بودیم که می تواند برای امنیت اطلاعات شما بد باشد. اما در این مطلب قصد ارائه آموزش نصب تلگرام دی آر بر روی کامپیوتر را داریم پس با رسانه فناوری آی تی افزار همراه باشید.

در این آموزش شما نحوه نصب هرگونه اپلیکیشن اندروید را بر روی کامپیوتر یاد خواهید گرفت و کامپیوتر شما با یک شبیه ساز اندروید این قابلیت را پیدا خواهد کرد. تلگرام دی آر نیز یکی از اپلیکیشن های اندروید موجود در مارکت ها می باشد.

در ابتدا وارد این لینک شوید تا آموزش دانلود و پیاده سازی شبیه ساز اندروید را مطالعه کنید و انجام دهید:

| لینک آموزش دانلود شبیه ساز اندروید BlueStacks بر روی کامپیوتر

پس از انجام تمامی مراحل ذکر شده در پست بالا و نصب شبیه ساز اندروید Bluestacks باید ابتدا وارد گوگل پلی شوید. ( اگر از نسخه قدیمی استفاده می کنید یا نسخه شما دارای اپلیکیشن گوگل پلی استور نمی باشد فقط کافی است در بخش جستجو یا همان Search این نرم افزار بنویسید: Google Play یا Google Play Store تا بتوانید از این پس هر نرم افزار اندرویدی را از بزرگترین مارکت اندروید جهان دانلود نمایید. همچنین قادر به نصب کافه بازار نیز می باشید. )

گوگل پلی را که باز کنید می توانید هر نرم افزاری را که به رسمیت شناخته شده است نصب نمایید که برای نصب تلگرام دی آر / TeleDR فقط کافی است بنویسید: TeleDR تا در نتایج جستجو آن را پیدا کنید.

در مرحله بعد وارد صفحه این اپلکیشن در گوگل پلی شوید و Download / install را بزنید تا نرم افزار دانلود و سپس نصب شود.

و تمام..! شما در حال حاضر هم تلگرام دی آر و هم هر اَپ اندرویدی دیگری را در کامپیوتر خود دارید.

دیدگاهتان را بنویسید