بلک گرام یا همان تلگرام سیاه نیز یکی از پیامرسان های غیر رسمی تلگرام است که قابلیت هایی فراتر از نسخه اصلی تلگرام را با استفاده از API این اپلیکیشن به ما ارائه می دهد. در ادامه قصد ارائه آموزش نحوه نصب این اپلیکیشن بر روی کامپیوتر یا دسکتاپ را به شما عزیزان داریم پس با رسانه فناوری آی تی افزار همراه باشید.

تلگرام سیاه بصورت رسمی نسخه ویندوز ندارد… اما با ترفند زیر شما قادر به استفاده از این اپلیکیشن و یا هر اپلیکیشن اندرویدی دیگری در ویندوز خود می باشید.

در ابتدا به ( این مطلب: آموزش نصب اپلیکیشن های اندروید در ویندوز ) رجوع کنید و شبیه ساز اندروید را بر روی کامپیوتر خود نصب نمایید.

توجه: پس از انجام این کار باید به این مطلب برگردید پس لطفاً این صفحه را نبندید

مرحله دوم نصب بلک گرام در کامپیوتر – تلگرام سیاه کامپیوتر:

در این مرحله نرم افزار Blue Stacks را باز نمایید که با تصویری مشابه تصویر زیر مواجه خواهید شد که در وسط و پایین نرم افزار یک داک منو موجود است و درون آن داک منو آیکون اپلیکیشن گوگل پلی استور ( با فلش زرد نشان داده شده است ). بر روی آن کلیک نمایید تا باز شود و سپس در بخش Search یا جستجوی این اپلیکیشن، بنویسید ” Blackgram ” و آیکون جستجو را بزنید. اپلیکیشن بلک گرام / تلگرام سیاه به شما نمایش داده شده است و فقط کافی است گزینه Download را بزنید و آن را نصب نمایید.

توجه داشته باشید که شما تمامی اپلیکیشن ها و بازی های اندرویدی را می توانید درون این نرم افزار نصب کنید و از آن ها در کامپیوتر خود استفاده نمایید که شامل تمامی تلگرام های غیر رسمی دیگر نیز می شود. سؤالات، مشکلات و پیشنهادات خود را با ما و دیگر کاربران در پایین همین صفحه در میان بگذارید.