آی تی افزار: ماه پیش کمپانی گوگل ( صاحب امتیاز یوتیوب ) رسماً درباره انتشار برنامه یوتیوب موزیک / YouTube Music و جایگزینی آن با YTMusic گفت و همچنین YouTube Red را با YouTube Premium جایگزین کرد. و اما امروز یوتیوب موزیک / YouTube Music رسماً در کشورهای آمریکا، استرالیا، مکزیکو، نیوزیلند، کره شمالی، کانادا، فرلاند، فرانسه، آلمان، ایرلند، ایتالیا، نوروژ، روسیه، اسپانیا، سوئد و انگلستان منتشر شد.

در این اپلیکیشن شما موزیک ویدیوها، سینگل ترک ( تک ترانه ) های رسمی، آلبوم ها، ریمیکس ها، اجراهای زنده و حتی آن موزیک های سخت پیدا شدنی که پیش از این در یوتیوب آپلود شده بودند را پیدا خواهید کرد.

در یوتیوب موزیک سیستمی وجود دارد که به شما بسیار هوشمندانه پیشنهاد موزیک های جدید را می دهد. نه تنها بر طبق موزیک هایی که تا به امروز در این سیستم گوش داده اید بلکه بر طبق کشور و مکانی که در آن زندگی می کنید نیز به شما پیشنهادهایی را خواهد داد.

پیش نمایش نرم افزار یوتیوب موزیک یا YouTube Music:

نرم افزار یوتیوب موزیک برای دانلود و استفاده رایگان می باشد اما طبیعتاً نسخه پولی آن نیز برای استفاده از امکانات بیشتر موجود می باشد با عنوان YouTube Premium که از این نسخه نیز ۱ ماه بصورت رایگان پس از دانلود می توانید استفاده نمایید.

دانلود نسخه آیفون برنامه یوتیوب موزیک:

| لینک دانلود اپلیکیشن برای آیفون و iOS از App Store

دانلود نسخه اندروید برنامه یوتیوب موزیک:

| لینک دانلود اپلیکیشن برای اندروید از گوگل پلی

با بیش از ۵۰٫۰۰۰٫۰۰۰ نصب گوگل پلی.

نظرات خود را راجع به این برنامه در پایین همین صفحهو بخش نظرات با ما درمیان بگذارید…