ios_jumpcar-itafzar.net

دانلود بازی Jump Car

در مطالب قبلی آی تی افزار ، برای شما از اعتیادآور بودن و افزایش روزافزون بازی‌هایی با گرافیک بلوک‌های پیکسلی گفتیم. امروز نیز قصد داریم یک بازی دیگر را به شما معرفی کنیم که ایده تقریبا جدیدی به حساب می‌آید و از همه مهم تر کاملا اعتیاد آور است.

همانطور که از نام این بازی پیداست، شما در در آن در قالب خودرویی هستید که باید با پرش، خود را به قسمت‌های بالاتر برسانید. البته این کار به همین سادگی‌ها هم نیست. در هر طبقه، ماشین‌هایی با سرعت‌های متفاوت در حال حرکت اند که معمولا هماهنگی خاصی با ماشین طبقه بالا دارند و به عبارتی دست به دست هم می‌دهند تا شما موفق نشوید!

jump-car-itafzar.net2

با یک بار تپ کردن، کمی به بالا خواهید پرید ولی به طبقه بعدی نمی‌روید. این حالت برای عبور از ماشین‌های همان قسمت است. اما اگر کمی انگشتتان را نگه دارید، خواهید دید که به قسمت بالا خواهید پرید.

نزدیک دویست و هشتاد هزار نفر این بازی را نصب کرده و مشغول به پیشروی در آن هستند که بازیکن برتر این بازی ۱۰۰۰ امتیاز را برای خود ثبت کرده! اگر از ظرافت و سختی بازی اگاه باشید، حتما می گویید این شخص آن را هک کرده است و عدد ۱۰۰۰ واقعی نیست.

ios_jumpcar-itafzar.net3

باز شدن متوالی سافاری و گرفته شدن چند ثانیه‌ای وقت، واقعا عذاب آور است. پیشنهاد می‌کنم در هنگام استفاده از این اپلیکییشن، سافاری خود را باز نگهدارید تا معطل بار گذاری آن نشوید.

نام بازی: Jump Car

نام سازنده بازی: Ketchapps

قیمت: رایگان

لینک دانلود بازی برای دیوایس های اپل از آیتیونز